Діаспора

Три “замінованих” літаки зірвалися з курсу, сотні пасажирів в паніці

В Російській Федерації відразу три авіалайнери здійснили екстрену посадку. Все сталося через повідомлення про мінування. Також повідомляється, що всі три літаки знаходяться в різних частинах країни і жодним між собою не пов’язані.

Про це стало відомо завдяки повідомленню російських ЗМІ.

За інформацією журналістів, першим став борт Airbus А320, який прямував з Москви до Омська. Близько 8 ранку літак вилетів з аеропорту Шереметьєво. Після того, як він злетів і набрав висоту, до служби надійшло анонімне повідомлення про замінування літака. Екіпаж вирішив не змінювати курс і приземлитися в аеропорту призначення.

Другим літаком став борт, який виконував рейс Санкт-Петербург – Сімферополь. До українського Криму літак не долетить, так як екіпаж прийняв рішення не ризикувати після повідомлення про мінування і приземлитися позапланово в аеропорту Ростова-на-Дону.

Ще через деякий час надійшло анонімне повідомлення про те, що на борту літака, який виконує рейс з Москви до Сиктивкару також закладено вибуховий пристрій.

“Надійшли ще два подібних повідомлення про нібито закладені вибухові пристрої — на борту літака Airbus А319, який прямував з Санкт-Петербурга до Сімферополя, і літака “Сухий Суперджет”, який летів з Шереметьєво до Сиктивкару”, – зазначило джерело в російських екстрених службах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України