Авторські статті

Замголови ОП Анна Коваленко обмовилася про вину ветеранів: “Війна розпочалася через вас”

“Обмовка за владою”

Нам кажуть, що заступник Богдана Анна Коваленко – обмовилася. З експресією і переконанням в голосі. Про це пише Гліб Бабіч на своїй сторінці у Фейсбук.

Ще раз. Замголови ОП сказала ветеранам, які вийшли захистити свої права, що війна почалася через них.

«Чому не через вас? Через вас…”

Ні, вона не стиліст, піднесений до влади по-приколу. Вона пройшла Майдан. Була радником трьох міністрів оборони. І про війну знає більше багатьох.

Так, вона обмовилася. Не в тому сенсі, що хотіла сказати одне, а сказала інше. Вона ненавмисно сказала правду. Правду про те, що думає, відчуває, і чим є нинішня влада. Частиною якої вона стала. І логіку якої вона прийняла і перейнялася.

Це не обмовка за Фрейдом. Це обмовка за владою.

Через нас дійсно почалася ця війна. Тому, що за планом ворога її не повинно було бути. Ми повинні були здатися, а не чинити опір озброєним «братам». А ми не захотіли. Взяли зброю і дали відсіч. Чим порушили уклад життя, і поламали затишний російський бізнес багатьом, для кого він був вагомим, або основним джерелом доходу. Включаючи чинного президента. Включаючи тих, хто за ним стоїть.

А тепер ми заважаємо повернути їм все в початкове положення. Всі ЇХ неприємності останніх років життя – через нас.

Ми винні. Ми небезпечні, незрозумілі, і є однією з головних проблем, яку треба вирішувати. Не в сенсі – допомогти. У сенсі – усунути. І вони будуть шукати – як.

Частину з нас будуть намагатися купити і «працевлаштувати». Ту частину, яка якось впливає на настрій в ветеранському середовищі. Решту постараються дискредитувати.  Нівелювати. Зробити в очах більшості неадекватними, скандальними ізгоями з незрозумілими вимогами. А потім на нас покажуть пальцем. Ось вони – ті, хто заважають вам жити.

І не треба знову про нагнітання і згущення. Вони вміють змінювати знаки в головах з плюса на мінус. Вони прийшли на хвилі цієї технології.

Анна Коваленко. Сотник 39-ї сотні майдану. Радник трьох міністрів оборони. «Чому не через вас? Через вас…”

Якщо для вас це не приклад зміни свідомості – я не знаю, що вас взагалі може переконати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України