Замголови ОП Анна Коваленко обмовилася про вину ветеранів: “Війна розпочалася через вас”

“Обмовка за владою”

Нам кажуть, що заступник Богдана Анна Коваленко – обмовилася. З експресією і переконанням в голосі. Про це пише Гліб Бабіч на своїй сторінці у Фейсбук.

Ще раз. Замголови ОП сказала ветеранам, які вийшли захистити свої права, що війна почалася через них.

«Чому не через вас? Через вас…”

Ні, вона не стиліст, піднесений до влади по-приколу. Вона пройшла Майдан. Була радником трьох міністрів оборони. І про війну знає більше багатьох.

Так, вона обмовилася. Не в тому сенсі, що хотіла сказати одне, а сказала інше. Вона ненавмисно сказала правду. Правду про те, що думає, відчуває, і чим є нинішня влада. Частиною якої вона стала. І логіку якої вона прийняла і перейнялася.

Це не обмовка за Фрейдом. Це обмовка за владою.

Через нас дійсно почалася ця війна. Тому, що за планом ворога її не повинно було бути. Ми повинні були здатися, а не чинити опір озброєним «братам». А ми не захотіли. Взяли зброю і дали відсіч. Чим порушили уклад життя, і поламали затишний російський бізнес багатьом, для кого він був вагомим, або основним джерелом доходу. Включаючи чинного президента. Включаючи тих, хто за ним стоїть.

А тепер ми заважаємо повернути їм все в початкове положення. Всі ЇХ неприємності останніх років життя – через нас.

Ми винні. Ми небезпечні, незрозумілі, і є однією з головних проблем, яку треба вирішувати. Не в сенсі – допомогти. У сенсі – усунути. І вони будуть шукати – як.

Частину з нас будуть намагатися купити і «працевлаштувати». Ту частину, яка якось впливає на настрій в ветеранському середовищі. Решту постараються дискредитувати.  Нівелювати. Зробити в очах більшості неадекватними, скандальними ізгоями з незрозумілими вимогами. А потім на нас покажуть пальцем. Ось вони – ті, хто заважають вам жити.

І не треба знову про нагнітання і згущення. Вони вміють змінювати знаки в головах з плюса на мінус. Вони прийшли на хвилі цієї технології.

Анна Коваленко. Сотник 39-ї сотні майдану. Радник трьох міністрів оборони. «Чому не через вас? Через вас…”

Якщо для вас це не приклад зміни свідомості – я не знаю, що вас взагалі може переконати.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh