Залякування українців приниженням від «єврогеїв» це те, що росіяни самі б хотіли з нами зробити

Як і всі ви, постійно в інтернеті я стикаюся з різними висловлюваннями досить багатьох російських (русскомірскіх) тролів, які розгортають пекельні картини поневолення і приниження українців “еврогеями” та “пиндосами”. Як правило, це кола пекла, де багато фізичної, моральної та психологічної наруги. В їхній візії європейський вибір України – це катастрофа, співмірна з Апокаліпсисом. Від “людей третьего сорта”, вивезення чорноземів до “продажи целого народа на органы”. Уже не кажучи про стандартні лякалки на кшталт “народа проституток” і “людей, моющих зады”…

Сьогодні я думаю, ні, я переконаний, що всі ці страхи, – насправді те, що самі ці тролі хотіли б зробити тут із нами. У цьому багаторічному приписуванні безжальності, підступності й жорстокості європейським і американським людям насправді криються таємні бажання російської людини самій принижувати й упосліджувати. Звичайне бажання приниженого принижувати. І елегантно приписати свою ненависть іншим людям. Те, що відбувається у Слов’янську і на Донбасі, – лише початок виходу цих латентних бажань назовні.

Ага, і, до речі, ніхто з них не зупиниться перед приниженнями й убивствами європейців. Про що свідчить хоча б викрадення журналістів і місіонерів з ОБСЄ.

Andrij Bondar

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh