Новини з Австрії

Залізні дороги Австрії відновлюють міжнародне сполучення з 2 червня

У той час як у багатьох районах падіння числа випадків інфікування робить можливим подалі ослаблення карантину, ÖBB також відновлює міжнародні рейсі в своєму розкладі. Міжміський рух за регулярним розкладом всередині Австрії почалося знову з 18 травня. Подальші міжнародні з’єднання будуть відновлені на початку червня.

2 червня транскордонне залізничне сполучення Відень — Фельдкірх — Цюріх і, можливо, також поїзд Грац — Відень — Брно — Прага. З’єднання Цюріх — Брегенц — Мюнхен відновиться 8 червня, а 14 червня відновиться залізничне сполучення між Лінц та Прагою. З 15 червня в Мюнхен можна дістатися прямо з Інсбрука. З’єднання через Зальцбург і Пассау з Німеччиною і з Відня в Угорщину ніколи і не переривалися.

З кінця червня знову почнуть ходити і нічні поїзди

«Перезапуск міжнародного міжміського трафіку є важливим кроком у відновленні мобільності наших сусідів і нас», — сказав керівник ÖBB Андреас Маття.

Завантаження поки все ще становить 30 відсотків, що набагато нижче рівня до кризи. Особливо драматична ситуація з доходами від продажу квитків. «Хоча ми надаємо майже 100 відсотків послуг, в даний час ми отримуємо тільки 25 відсотків від доходу, який ми мали у той час у попередньому році». ÖBB-Postbus також працює за графіком вже у всіх регіонах Австрії, але зі значно меншою кількістю пасажирів.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: APA/HERBERT NEUBAUER

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України