Залізні дороги Австрії відновлюють міжнародне сполучення з 2 червня

У той час як у багатьох районах падіння числа випадків інфікування робить можливим подалі ослаблення карантину, ÖBB також відновлює міжнародні рейсі в своєму розкладі. Міжміський рух за регулярним розкладом всередині Австрії почалося знову з 18 травня. Подальші міжнародні з’єднання будуть відновлені на початку червня.

2 червня транскордонне залізничне сполучення Відень — Фельдкірх — Цюріх і, можливо, також поїзд Грац — Відень — Брно — Прага. З’єднання Цюріх — Брегенц — Мюнхен відновиться 8 червня, а 14 червня відновиться залізничне сполучення між Лінц та Прагою. З 15 червня в Мюнхен можна дістатися прямо з Інсбрука. З’єднання через Зальцбург і Пассау з Німеччиною і з Відня в Угорщину ніколи і не переривалися.

З кінця червня знову почнуть ходити і нічні поїзди

«Перезапуск міжнародного міжміського трафіку є важливим кроком у відновленні мобільності наших сусідів і нас», — сказав керівник ÖBB Андреас Маття.

Завантаження поки все ще становить 30 відсотків, що набагато нижче рівня до кризи. Особливо драматична ситуація з доходами від продажу квитків. «Хоча ми надаємо майже 100 відсотків послуг, в даний час ми отримуємо тільки 25 відсотків від доходу, який ми мали у той час у попередньому році». ÖBB-Postbus також працює за графіком вже у всіх регіонах Австрії, але зі значно меншою кількістю пасажирів.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: APA/HERBERT NEUBAUER

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh