Залишайтеся служителями надії. Папа Франциск попрощався з Марокко

Слова вдячності Всевишньому, владі, організаторам та місцевій церковній громаді.

Бути «витривалими на дорозі діалогу», дбаючи про те, щоб «братерство ставало явним і загальним». З такими побажаннями Папа Франциск звернувся до марокканців наприкінці Святої Меси, яку він відслужив в столиці Марокко місті Рабаті.

Оскільки це Євхаристійне богослуження було останньою прилюдною подією 28-ї Апостольської подорожі, перед тим, як уділити благословення, Святіший Отець звернувся з прощальним словом, складаючи, насамперед, подяку Господеві за те, що дав йому можливість здійснити цю подорож як «служителеві надії». Він також подякував королеві Моххамедові VI за запрошення та всім представникам влади й людям, причетним до організації візиту. Окрема подяка прозвучала на адресу ієрархів, священиків, богопосвячених осіб і мирян, які в Марокко «беруть участь в житті та місії Церкви».

«З цими почуттями вдячності, прагну ще раз заохотити вас бути витривалими на дорозі діалогу між християнами і мусульманами, співпрацювати у тому, щоби це братерство було видимим і загальним, бо його джерело – в Бозі. Залишайтеся тут служителями надії, якої дуже потребує світ», – закликав Папа.

Зі спорткомплексу «Прица Мулли Абдули» Святіший Отець від’їхав до аеропорту.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh