Авторські статті

Залишається 16 днів: Бужанський зробив попередження генпрокурору щодо “нелегальних” доходів Порошенка в Панамі

Депутат від партії президента Максим Бужанський привітав генпрокурора Руслана Рябошапку з тим, що у нього залишається 16 днів, щоб до 1 листопада придумати пояснення для глави держави Володимира Зеленського. Як інформує Голос українською, про це Бужанський написавши на своїй сторінці в Facebook.

Він уточнив, що Рябошапка повинен пояснити, чому за 1,5 місяці роботи на своїй посаді він не зробив нічого для того, щоб Генпрокуратура відправила запит в Панаму щодо офшорів Петра Порошенка. Також депутат уточнює, що Генпрокуратура досі не дала можливість закрити там порушену раніше справу про відмивання нелегальних доходів колишнього президента. «Включаю це питання в список тих, які збираюся поставити шановному пану Рябошапці на засіданні комітету. Шановний Руслан Георгійович, Вам доведеться почати працювати хоча б тому, що інакше всі Ваші законопроекти і поправки будуть підтримувати тільки Ваші секретарки», – написав Бужанський.

Також він додав, що у нього є невеликий сюрприз у справі Стерненко. Користувачі прокоментували його посаду.

«Запитай його, хто президент України, 100% спалиться!», «Питання вже не до прокурора, а до самого Зеленському: чому він, як Горбачов перед розвалом СРСР, по закордонах катається, коли в країні бардак і його оточення творити абсурд?», «О, чекаємо за Стерненко! Дуже чекаємо!», – написали коментатори.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України