Техно

Залежність ефективності використання Led-екрану від контенту

Коли мова йде про таке поняття як світлодіодні екрани, ми в першу чергу звертаємо увагу на технічні особливості дисплея. Але іноді ми випускаємо з виду те, що екран – тільки носій. Основним показником продуктивності конструкції будь-якого рекламного носія є контент.

Електронне табло та їх ефективне застосування

Фактори, які впливають на продуктивність використання екрану:

1. Роль кадрів. Ніколи не варто шкодувати грошей на обладнання, так вам скаже кожен, у кого ви захочете купити вуличний світлодіодний екран. Якщо ж у вас все таки не вийшло вибрати модель з кращими технічними особливостями, то можна узгодити характеристики з параметрами. Тим самим трохи заощадити на вартості проекту, але при цьому ефективність екрана буде кращою. Але на чому точно економити не варто, так це на персоналі.
2. Всі екрани різні. Якщо на комп’ютері робота виглядає відмінно, то це зовсім не означає, що на світлодіодному екрані вона буде такою ж. Це відбувається через різні параметрів носіїв. Дизайнер обов’язково повинен враховувати всі характеристики, якими володіють Led екрани, в той час коли він створює контент. Також важливо, що на світлодіодним площині неподходяще виглядають оздоблені деталі, тіні і відблиски. Якщо ви вирішили купити зовнішній світлодіодний екран, то використовуйте такі параметри: зображення великих розмірів, шрифт великий, невелика кількість слів, зарубки в шрифтах не застосовувати, контрасти в переходах.
3. Кількість має значення. Не варто перебільшувати кількість деталей. Часто вони бувають зайвими, і людина їх просто не помічає. Наприклад, якщо заповнити контент чимось смішним або шокуючим, то люди запам’ятають тільки це, не звернувши увагу на сам товар або послугу. Адже було б недоцільно купити вуличний led екран і не заробити в підсумку на продажах.
4. Тривалість має значення. Часто замовник хоче побачити на світлодіодному екрані невеличкий фільм, так як навряд чи людина, яка пересувається по вулиці, догляне його до кінця. Тому, чим відеоролик буде коротше, тим більше глядачів перегляне його повністю.
5. Креативно – не завжди корисно. Зовнішні світлодіодні екрани є рекламними носіями, які просувають товари та послуги. Якщо ви створите і покажіть на ньому яскраві і видатні ролики, то можете бути впевнені в ефективності транслюється реклами.

Наразі технології не те що йдуть, а просто летять поперед нас – йдіть з нимі у ногу!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України