Закривають все, крім продуктових і аптек: міста України посилюють карантин (перелік)

Карантин в Україні через коронавірус введений з 12 березня, а вже з 15 березня в містах України почали істотно посилювати обмежувальні заходи, докладніше – в матеріалі РБК-Україна.

Київ

З 17 березня в Києві обмежується:

    пересування людей між Києвом та іншими містами України.проведення заходів з масовою участю громадян.робота громадського харчування: закриваються заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари, але вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставку їжі.не працюватимуть торгові центри, виняток – продуктові та господарські магазини і аптеки.не працюватимуть спортзали, перукарні, SPA салони.не працюватимуть розважальні заклади.

Разом з тим, АЗС, банки і банкомати працюватимуть.

Львів і область

У Львові та області обмежуються зборів людей в групах понад 10 осіб, закриваються заклади громадського харчування і торгово-розважальні центри (крім аптек, автомобільних заправних станцій і магазинів), обмежується пересування населення на адміністративних територіях, також планується переглянути режим роботи громадського транспорту.

Одеса

З 16 березня в Одесі тимчасово забороняються зборів людей понад 10 осіб, закриваються всі магазини, крім продуктових, фітнес-клуби, заоопарки, ТРЦ, ринки, ресторани і кафе.

Запоріжжя

У Запоріжжі тимчасово зупиняють роботу всі об’єкти загального користування з присутністю більше 10 осіб, закриваються всі магазини, крім продуктових і аптек, не працюватимуть кафе, ресторани, підприємства громадського харчування, ринки, ТРЦ, фітнес-клуби, басейни, спортивні майданчики і стадіони.

Ужгород

З 17 березня в Ужгороді закривають всі заклади громадського харчування, всі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек і заправок.

Івано-Франківськ

В Івано-Франківську починаючи з 16 березня закрито всі заклади громадського харчування, ТРЦ і магазини, крім продуктових магазинів і аптек. Тимчасово призупинено роботу центрів надання адміністративних послуг філій департаменту соціальної політики.

Тернопіль

Тернопільська міськрада сьогодні повинен прийняти рішення про повне закриття ТРЦ, ринків, спортивних і музичних шкіл та закладів громадського харчування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh