Економіка

Закривають все, крім продуктових і аптек: міста України посилюють карантин (перелік)

Карантин в Україні через коронавірус введений з 12 березня, а вже з 15 березня в містах України почали істотно посилювати обмежувальні заходи, докладніше – в матеріалі РБК-Україна.

Київ

З 17 березня в Києві обмежується:

    пересування людей між Києвом та іншими містами України.проведення заходів з масовою участю громадян.робота громадського харчування: закриваються заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари, але вони зможуть приймати онлайн замовлення на доставку їжі.не працюватимуть торгові центри, виняток – продуктові та господарські магазини і аптеки.не працюватимуть спортзали, перукарні, SPA салони.не працюватимуть розважальні заклади.

Разом з тим, АЗС, банки і банкомати працюватимуть.

Львів і область

У Львові та області обмежуються зборів людей в групах понад 10 осіб, закриваються заклади громадського харчування і торгово-розважальні центри (крім аптек, автомобільних заправних станцій і магазинів), обмежується пересування населення на адміністративних територіях, також планується переглянути режим роботи громадського транспорту.

Одеса

З 16 березня в Одесі тимчасово забороняються зборів людей понад 10 осіб, закриваються всі магазини, крім продуктових, фітнес-клуби, заоопарки, ТРЦ, ринки, ресторани і кафе.

Запоріжжя

У Запоріжжі тимчасово зупиняють роботу всі об’єкти загального користування з присутністю більше 10 осіб, закриваються всі магазини, крім продуктових і аптек, не працюватимуть кафе, ресторани, підприємства громадського харчування, ринки, ТРЦ, фітнес-клуби, басейни, спортивні майданчики і стадіони.

Ужгород

З 17 березня в Ужгороді закривають всі заклади громадського харчування, всі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек і заправок.

Івано-Франківськ

В Івано-Франківську починаючи з 16 березня закрито всі заклади громадського харчування, ТРЦ і магазини, крім продуктових магазинів і аптек. Тимчасово призупинено роботу центрів надання адміністративних послуг філій департаменту соціальної політики.

Тернопіль

Тернопільська міськрада сьогодні повинен прийняти рішення про повне закриття ТРЦ, ринків, спортивних і музичних шкіл та закладів громадського харчування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України