Авторські статті

Закони, ухвалені 16 січня, що спричинили конфлікти в Україні, по-суті не скасовані

Закони, ухвалені 16 січня, що спричинили конфлікти в Україні, по-суті на сьогодні не скасовані. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Віктор Пинзеник під час пленарного засідання Верховної Ради.

“Ці закони не скасовані з техніко-юридичних проблем, на які мало хто звернув увагу. Я закликаю народних депутатів виправити цю помилку”, – сказав Пинзеник. 

Він зауважив, що попри голосування про відміну низки законів, деякі статті, яких в законах не було до 16 січня, все рівно залишились в документах.  Зокрема, за словами Віктора Пинзеника, до 16 січня в тексті Кримінального Кодексу не було статті щодо наклепу. “Якщо ви відкриєте цю статтю, то ви побачите, що вона, попри скасування закону, є в тексті Кодексу”, – наголосив “ударівець”.

Він також додав, що це стосується і низки інших законів.  Віктор Пинзеник зауважив, що це відбулося через неправильну процедуру зміни законів. “Ми скасували факт зміни законів, але на скасували самі зміни до законів. Треба ухвалити рішення, згідно з яким законодавчі акти, до яких вносилися зміни, які визнані такими, що втратили чинність, діють у редакції, що існувала до 16 січня. Або необхідно ухвалити “дзеркальні” закони”, – сказав “ударівець”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України