Закони, ухвалені 16 січня, що спричинили конфлікти в Україні, по-суті не скасовані

Закони, ухвалені 16 січня, що спричинили конфлікти в Україні, по-суті на сьогодні не скасовані. Про це заявив народний депутат від “УДАРу” Віктор Пинзеник під час пленарного засідання Верховної Ради.

“Ці закони не скасовані з техніко-юридичних проблем, на які мало хто звернув увагу. Я закликаю народних депутатів виправити цю помилку”, – сказав Пинзеник. 

Він зауважив, що попри голосування про відміну низки законів, деякі статті, яких в законах не було до 16 січня, все рівно залишились в документах.  Зокрема, за словами Віктора Пинзеника, до 16 січня в тексті Кримінального Кодексу не було статті щодо наклепу. “Якщо ви відкриєте цю статтю, то ви побачите, що вона, попри скасування закону, є в тексті Кодексу”, – наголосив “ударівець”.

Він також додав, що це стосується і низки інших законів.  Віктор Пинзеник зауважив, що це відбулося через неправильну процедуру зміни законів. “Ми скасували факт зміни законів, але на скасували самі зміни до законів. Треба ухвалити рішення, згідно з яким законодавчі акти, до яких вносилися зміни, які визнані такими, що втратили чинність, діють у редакції, що існувала до 16 січня. Або необхідно ухвалити “дзеркальні” закони”, – сказав “ударівець”.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh