Авторські статтіПолітика

Законопроектом Президента передбачається врегулювання подвійного громадянства

Законопроект Порошенка про подвійне громадянство – українці приголомшені

Президентом України Петром Порошенком сьогодні внесено до Верховної Ради та визначено як невідкладний законопроект, який вирішує питання подвійного громадянства.

Про це під час брифінгу заявив представник Президента у Верховній Раді Артур Герасимов, повідомляє Голос українською

«Сьогодні, 13 березня, Президент України внесень до Верховної Ради і визначений як невідкладний законопроект, який стосується вирішення питання з подвійним громадянством. Президент вважає, що сьогодні це питання має бути чітко врегульованим, і ситуації, коли у чиновників, особливо вищого рангу, є 2, 3 і більше закордонних паспортів, є неприпустимими», – сказав Герасимов.

Він додав, що цим законопроектом встановлюється, що особа, яка добровільно набула іноземного громадянства, буде вважатися такою, яка підпадає під дію вимоги про припинення українського громадянства.

«Крім цього, у законі уточнені підстави для втрати громадянства нашої країни. Наприклад, такою підставою буде вважатися, що людина, яка добровільно набула громадянство іноземної країни, не здала закордонний паспорт, чи при набутті громадянства України вона також не здала паспорт діючої держави. Це питання стосується тільки ситуації добровільного набуття громадянства інших країн, бо це не стосується ситуації з нашими людьми в Криму, бо там про добровільність не йшлося», – уточнив представник Президента у ВР.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.