Законопроект медреформи – закон для пацієнтів та створення мотивації медикам заробляти

Детально вивчив законопроект по реформуванні медичної галузі МОЗ -, повідомляє Микола Поліщук, один з найкращих нейрохірургів України, колишній міністра охорони здоров’я щодо медреформи. Він реальний, спрямований для потреб пацієнта є базовий гарантований рівень безоплатної медичної допомоги.

Сьогодні пацієнти платять за все, як тільки переступили поріг медустанови. Важливим у законопроекті є створення мотивації медикам заробляти, а не дивитися в кишеню пацієнта. Біля тисячі поправок – абсурд, вони виїденого яйця не варті.

Суттєвих зауважень я не знайшов, можливо 10-20, котрі не змінюю тьсуть закону.

Закон для пацієнтів. Я це стверджую як лікар , котрий ще працює з 1969р, як експерт з медицини з 2002р. Заяви з трибуни, що цей закон сприятиме вимиранню- справедливі. Він сприятиме вимиранню лікаря-раба, бюрократа, безграмотного лікаря, великої частини непотрібних штатів у медицині.

Детально ознайомився із законопроектом, котрий пропонує Комітет ВРУ. Склад авторів – солянка зі всіх фракцій по одному-два, але всі члени комітету від Регіоналів, так званий опоблок. Вони підпишуться на все – лиш би гірше було для України.

Цей законопроект дехто називає еволюційним. Я стверджую – це совковий законопроект. Знову штати, ставки, адміністрування, декларації, ніякого розвитку медика.Депутати, котрі проголосують за реформу медичної галузі МОЗ овського закону зроблять дуже важливу справу перш за все для людей і дадуть старт розвитку медицині нового типу в Україні. Для тих хто не проголосує – це буде лакмусовий папірець на наступних виборах – там вам не місце. М. Поліщук- думаю , що мій досвід роботи в охороні здоровя дозволяє робити такі заключення, а вік – казати правду.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh