Авторські статті

Законопроект медреформи – закон для пацієнтів та створення мотивації медикам заробляти

Детально вивчив законопроект по реформуванні медичної галузі МОЗ -, повідомляє Микола Поліщук, один з найкращих нейрохірургів України, колишній міністра охорони здоров’я щодо медреформи. Він реальний, спрямований для потреб пацієнта є базовий гарантований рівень безоплатної медичної допомоги.

Сьогодні пацієнти платять за все, як тільки переступили поріг медустанови. Важливим у законопроекті є створення мотивації медикам заробляти, а не дивитися в кишеню пацієнта. Біля тисячі поправок – абсурд, вони виїденого яйця не варті.

Суттєвих зауважень я не знайшов, можливо 10-20, котрі не змінюю тьсуть закону.

Микола ПоліщукЗакон для пацієнтів. Я це стверджую як лікар , котрий ще працює з 1969р, як експерт з медицини з 2002р. Заяви з трибуни, що цей закон сприятиме вимиранню- справедливі. Він сприятиме вимиранню лікаря-раба, бюрократа, безграмотного лікаря, великої частини непотрібних штатів у медицині.

Детально ознайомився із законопроектом, котрий пропонує Комітет ВРУ. Склад авторів – солянка зі всіх фракцій по одному-два, але всі члени комітету від Регіоналів, так званий опоблок. Вони підпишуться на все – лиш би гірше було для України.

Цей законопроект дехто називає еволюційним. Я стверджую – це совковий законопроект. Знову штати, ставки, адміністрування, декларації, ніякого розвитку медика.Депутати, котрі проголосують за реформу медичної галузі МОЗ овського закону зроблять дуже важливу справу перш за все для людей і дадуть старт розвитку медицині нового типу в Україні. Для тих хто не проголосує – це буде лакмусовий папірець на наступних виборах – там вам не місце. М. Поліщук- думаю , що мій досвід роботи в охороні здоровя дозволяє робити такі заключення, а вік – казати правду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України