Життя

Закони в США: мужчина провів 36 років у в’язниці за крадіжку 50 доларів в пекарні

В американському штаті Алабама після 36 років вязниці відпустили на свободу чоловіка, якого засудили до довічного ув’язнення за крадіжку 50 доларів, пише ABC News.

У перший раз Елвіна Кеннарда судили за крадіжку зі зломом в 1979 році. Він отримав три роки умовно, його звинуватили за трьома статтями. Другий вирок він отримав у 1983 році.

Чоловік вкрав 50 доларів 75 центів з пекарні, і його засудили до довічного ув’язнення без права на умовно-дострокове звільнення.

Законы в США: мужик провел 36 лет в тюрьме за кражу 50 долларов в пекарнеIvana Hrynkiw/abcnews

Елвін Кеннард отримав такий термін через «законів трьох помилок». Їх прийняли в декількох штатах США у XX столітті. Згідно із законами, ті, хто скоїв три серйозні злочини, засуджуються до тривалого ув’язнення.

Адвокат чоловіка розповіла, що у в язницях Алабами залишаються близько 250 осіб, засуджених таким же чином, і у більшості з них немає навіть адвокатів, які б могли клопотати про зміну вироків.

«Це неймовірно несправедливо, що сотні людей в Алабамі проводять своє життя в тюрмах без права на умовно-дострокове звільнення за ненасильницькі злочини, не пов’язані з убивством», — зазначила вона.

Суддя Девід Карпентер випадково звернув увагу на справу Кеннарда, розповідає адвокат чоловіки Карла Краудер.

Законы в США: мужик провел 36 лет в тюрьме за кражу 50 долларов в пекарнеBeth Shelburne/abcnews

Судді здалося дуже дивним, що людина відбуває довічний термін за крадіжку 50 доларів.

Карпентер був зобов’язаний не займатися цією справою, зазначає адвокат. За словами помічника окружного прокурора Білла Норта, свою роль у звільненні Кеннарда зіграло його хорошу поведінку у в язниці — суд в результаті скоротив покарання до вже відбутого строку.

На засіданні суду в середу, де розглядалося питання про звільнення Кеннарда, були присутні близько 10 його друзів і родичів.

Перебуваючи у в язниці, чоловік не втратив зв’язків з близькими – його регулярно відвідували, і йому є де жити після звільнення.

Зараз Елвін Кеннарду 58 років, із них 36 він провів у ув’язненні. До укладення чоловік займався будівництвом і сподівається повернутися до професії тесляра.

Як шкода, що людині довелося стільки часу провести за гратами! Згодні?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України