Життя

Закохатися може кожен, але зберегти почуття здатні одиниці

Коли ми закохуємося – це ірраціональна ланцюг подій, яку просто неможливо зупинити. А вісь зберегти любов – це вже щоденний вибір…

Коли ми закохуємося – це не вибір; це ірраціональна ланцюг подій, яку просто неможливо зупинити.

Відбувається у всіх по-різному і в тієї ж годину – схоже. У кого-то – повільно і поступово. У інших – просто в лічені хвилини. Один погляд. Один дотик. Один восьмигодинний телефонна розмова. І все – ві вже закохалися по самі вуха.

Тільки справа в тому, що закохатися – це найлегша частина відносин. Це непередаване хвилювання, коли відкриваєш для себе іншої людини, і виявляється, що відкриваєш цілі світи. Це хвилююче почуття, коли вперше цілком распахиваешь серце і душу, стаючи вразливим. Все це дуже захоплююче і унікально. І це ніколи не відбувається однаково двічі.

А зберегти свою любов – це вже вибір. Це щоденне прийняття рішень, що вимагає роботи і відданості. Адже найлегше закохатися у всі хороші якості партнера: коли він і розумний, і красивий, і сексуальний, і веселий. За всі ці риси дуже приємно і просто любити.

Але дуже скоро виявляється, що продовжувати любити – не така вже й проста задача. Чарівність перших місяців відносин дуже швидко розсіюється. Залишаються два недосконалих людини, які шукають способи зберегти свої відносини і продовжувати любити.

Виявляється, що вам вже не про що розмовляти, адже переговорили про все на світі. Ви ловите себе на тому, що розповідаєте одні і ті ж історії знову і знову. І неймовірне раніше тяжіння поступово слабшає.

Все починається з якихось дрібниць: партнер забув про якийсь річниці або пам ” ятну подію, або виглядає розсіяним, або вже не так турботливий, як у ті часи, коли намагався завоювати вашу любов. З часом можуть відбуватися вже і серйозніші речі: ви кричите один на одного, ображаєте, злитеся. Гірко потім шкодуєте про сказані в запалі гніву словах, але вже нічого не змінити…

Зрештою, ніхто з нас не досконалий, і всі ми входимо у відносини зі своїм набором недоліків і вад.

Люди, які продовжують любити один одного, розуміють це дуже добре. Тому що у них немає іншого вибору – тільки розуміти. Для них кожен день – це вибір.

Від цього нікуди не дітися: з часом ви починаєте усвідомлювати, що людина, в якого закохалися, недосконалий. Що справжня суть любові, її мета та призначення, – це любити всі недосконалості партнера так само сильно, як ви любите гарні риси.

Любов говорити, що я бачу тобі, цілком і повністю, саме таким, яким ти є. І добре і погане. І навіть ті, що ти хотів би приховати від всіх і себе самого. Бачу, що тобі соромно, що ти намагаєшся заховати свої темні сторони. Бачу всі ці речі, і все одно люблю тебе. Я все ще вибираю тебе. Щогодини і щодня.

І ви сподіваєтесь, щиро хочете і моліться, щоб і ваш коханий зробив такий же вибір.

Щоб він бачив вас справжніх і вибирав любити разом з усіма недоліками.

Щоб не здавався, коли все йде до біса погано і важко втриматися на плаву.

Щоб він обирав вас знову і знову.

Щогодини і щодня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України