Закохатися може кожен, але зберегти почуття здатні одиниці

Коли ми закохуємося – це ірраціональна ланцюг подій, яку просто неможливо зупинити. А вісь зберегти любов – це вже щоденний вибір…

Коли ми закохуємося – це не вибір; це ірраціональна ланцюг подій, яку просто неможливо зупинити.

Відбувається у всіх по-різному і в тієї ж годину – схоже. У кого-то – повільно і поступово. У інших – просто в лічені хвилини. Один погляд. Один дотик. Один восьмигодинний телефонна розмова. І все – ві вже закохалися по самі вуха.

Тільки справа в тому, що закохатися – це найлегша частина відносин. Це непередаване хвилювання, коли відкриваєш для себе іншої людини, і виявляється, що відкриваєш цілі світи. Це хвилююче почуття, коли вперше цілком распахиваешь серце і душу, стаючи вразливим. Все це дуже захоплююче і унікально. І це ніколи не відбувається однаково двічі.

А зберегти свою любов – це вже вибір. Це щоденне прийняття рішень, що вимагає роботи і відданості. Адже найлегше закохатися у всі хороші якості партнера: коли він і розумний, і красивий, і сексуальний, і веселий. За всі ці риси дуже приємно і просто любити.

Але дуже скоро виявляється, що продовжувати любити – не така вже й проста задача. Чарівність перших місяців відносин дуже швидко розсіюється. Залишаються два недосконалих людини, які шукають способи зберегти свої відносини і продовжувати любити.

Виявляється, що вам вже не про що розмовляти, адже переговорили про все на світі. Ви ловите себе на тому, що розповідаєте одні і ті ж історії знову і знову. І неймовірне раніше тяжіння поступово слабшає.

Все починається з якихось дрібниць: партнер забув про якийсь річниці або пам ” ятну подію, або виглядає розсіяним, або вже не так турботливий, як у ті часи, коли намагався завоювати вашу любов. З часом можуть відбуватися вже і серйозніші речі: ви кричите один на одного, ображаєте, злитеся. Гірко потім шкодуєте про сказані в запалі гніву словах, але вже нічого не змінити…

Зрештою, ніхто з нас не досконалий, і всі ми входимо у відносини зі своїм набором недоліків і вад.

Люди, які продовжують любити один одного, розуміють це дуже добре. Тому що у них немає іншого вибору – тільки розуміти. Для них кожен день – це вибір.

Від цього нікуди не дітися: з часом ви починаєте усвідомлювати, що людина, в якого закохалися, недосконалий. Що справжня суть любові, її мета та призначення, – це любити всі недосконалості партнера так само сильно, як ви любите гарні риси.

Любов говорити, що я бачу тобі, цілком і повністю, саме таким, яким ти є. І добре і погане. І навіть ті, що ти хотів би приховати від всіх і себе самого. Бачу, що тобі соромно, що ти намагаєшся заховати свої темні сторони. Бачу всі ці речі, і все одно люблю тебе. Я все ще вибираю тебе. Щогодини і щодня.

І ви сподіваєтесь, щиро хочете і моліться, щоб і ваш коханий зробив такий же вибір.

Щоб він бачив вас справжніх і вибирав любити разом з усіма недоліками.

Щоб не здавався, коли все йде до біса погано і важко втриматися на плаву.

Щоб він обирав вас знову і знову.

Щогодини і щодня.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh