Закликаємо владу не повторювати кривавих суботи та неділі!

У нас є інформація про те, що сьогодні планують штурмувати КМДА. Ми наголошуємо, що ті люди, які нині є там, – це декілька тисяч мирних громадян, які скористалися своїм право перебувати в приміщенні, що належить київській громаді. Ми маємо повний контроль у тій будівлі і запевняємо: люди перебувають у тих залах, де це можливо, і не завдають приміщенню жодної шкоди. Ми закликаємо нині “Беркут” – в жодному разі не йти на штурм КМДА та не повторювати кривавої суботи й неділі.

Про це під час брифінгу лідерів опозиції, який відбувся 1 грудня 2013 року в прес-центрі Штабу національного спротиву, заявив очільник ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

Лідер націоналістичного об’єднання також наголосив, що сьогодні українцям вдалося досягти кількох перемог: “Сьогодні маємо декілька невеликих, але перемог. Тих перемог, які без вулиці, без тиску громади, нам навряд чи вдалося би досягти! Зокрема, йдеться і про завтрашній розгляд у парламенті питання відставки уряду. Окрім того, сьогодні навіть збиралися керівники фракцій Київської міської ради, які так само засудили застосування сили. От це і є конкретні локальні перемоги, яких нам вдалося досягти за допомогою тих людей, які вийшли на вулицю. От це є відповідь деяким скептикам на те, що люди на вулиці, мовляв, нічого не вирішують”.

Голова ВО “Свобода” запевнив, що українська опозиція є єдиною і діє спільно з усіма мітингувальниками, які підтримують загальнонаціональний страйк.

“Плани Банкової розколоти майдан провалилися. О третій годині у Штабі відбулася зустріч із представниками громадськости. Це громадські, студентські організації, молодіжні структури, инші громадсько-політичні об’єднання, які разом із представниками трьох опозиційних парламентських фракцій узгодили план подальших дій. Ми задекларували що наша позиція, наші наміри є єдиними і ніхто з нас не буде піддаватися на провокації Банкової. Всілякі розмови про те, що нібито є окремо політичні партії, парламентська опозиція, а окремо є позапарламентська опозиція, що майдан розколотий – це повна брехня! Ми є єдиними, ми бачимо однаково, як працювати далі, як досягати своєї мети! А наша мета є зрозумілою: ця влада повністю – з верху до низу – повинна піти геть!” – заявив Олег Тягнибок.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh