Закінчилася Свята Меса на Ясній Горі в Польщі

Біля 300 тисяч вірних зібралися на Святій Месі на Ясній Ґурі в честь 1050 річниці хрещення Польщі. Також і для нас – українців, це добра нагода доручити своє життя Пресвятій Богородиці. Власне на роль Богородиці в ділі Спасіння світу вказав Папа Франциск під час своєї проповіді. І спрямував погляд польського народу на чудотворну ікону Матері Божої Ченстоховської.

Папа зауважив, що польський народ “подолав безліч важких моментів завдяки єдності». «Нехай Матір Божа, хоробра біля підніжжя хреста і наполеглива у молитві з учнями, які очікують Святого Духа, прищепить вам бажання піднятися вище образи і ран минулого і прагнення спілкування з усіма, ніколи не піддаючись спокусі ізолювати себе і нав’язувати свою волю”, – сказав Франциск, на що вірні відреагували гучними оплесками.

Папа також підкреслив, що важливо стати маленькими. «Господь спасає нас, ставши маленьким – маленьким і близьким. Смиренний серцем Він хоче малим відкрити Царство Боже. Оточує їх особливою турботою. Бог промовляє смиренною любов’ю до маленьких, і довіряє їм таємницю. «Подумаймо про ваших дочок і синів, про людей простих, але незвичайних, які свідчили про любов Бога посеред великих випробувань – про святу Фаустину Ковальську та Івана Павла ІІ».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh