Економіка

Не єдиною Tesla: На Україні виготовлятимуть електроавтомобілі “Volkswagen”

Закарпатський завод “Єврокар” вироблятиме електроавтомобілі “Volkswagen”

Закарпатський завод “Єврокар”, який наразі займається складанням автомобілів Skoda, планує освоїти виробництво електромобілів Volkswagen. Скоріш за все, мова йде про нові моделі не тільки бренду VW, але й інших марок групи Volkswagen – Skoda, SEAT та ін.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Роберт Горват. За його словами, посприяти налагодженню випуску “електричок” в Україні нібито має нове законодавство.

Закарпатський “Єврокар” працює над тим, щоб на заводі виробляли електрокари Volkswagen. Для регіону робота з таким інвестором – справжній прорив, а законопроєкти No3476 і No3477 дадуть той необхідний фундамент, на якому цю співпрацю можна буде ефективно налагоджувати, – повідомив народний депутат України Роберт Горват.

Нагадаємо, що законопроєкти No3476 і No3477 покликані стимулювати розвиток електромобільного напрямку в Україні. Вони передбачають продовження пільг на електромобілі до 2025 року, а також звільнення від податків до 2029-го року комплектуючі та обладнання для виробництва електрокарів.

Volkswagen хоче випускати найдешевші електромобілі в світі

Німецький автогігант планує переобладнати три своїх заводи в Німеччині виключно під виробництво електричних моделей. Компанія Volkswagen планує випустити на ринок електричний автомобіль, вартість якого буде менше 20 тисяч євро (23 тисячі доларів).

Для досягнення цього результату німецький автоконцерн в найближчому майбутньому повинен зробити виробництво електромобілів масовим, і для цих цілей переобладнав три своїх заводи в Німеччині під випуск тільки електричних моделей.

Франкфурт був обраним для місця прем’єри у березні 2019 року електричного VW ID.3, який виявився одним із найбільш довгоочікуваних EV цього року. Новинка примітна не тільки тим, що відкриває цілий діапазон повністю нових електрокарів, складених на модульній платформі MEB, на неї також покладена місія повторити успіх оригінального VW Beetle. Про це повідомляють в Автоцентр.

Новий електромобіль Фольксваген ніяк не досягне тиражу Жука — виробничі потужності компанії просто не переварять таку кількість електрокарів. Але напрям народного і (з деякими поправками) доступного автомобіля тут той самий.

Хоч там як, але Volkswagen ID.3 прагне стати наймасовішим EV у світі. Цьому сприяє величезна кількість факторів, поєднаних  в одному автомобілі

У березні 2019 року генеральний директор VW Group Герберт Дісс заявив, що електричні версії субкомпактних моделей концерну планується виділити в окремі бренди, на зразок Seat. Але недавно стратегія була переглянута, тому, ймовірно, бюджетні електромобілі будуть випускатися під маркою Volkswagen. Однак остаточного рішення керівництво компанії ще не прийняло.

Електрифіковані моделі міських авто VW Group користуються популярністю в Європі. Так, за заявою автоконцерну, він отримав 20000 замовлень на Volkswagen E-up з січня по березень 2020 року.

Раніше головний операційний директор компанії Ральф Брандштеттер повідомляв про розробку моделі ID.1, яка стане найменшим автомобілем в лінійці ID. Для ID.1 передбачається використовувати акумулятори ємністю 24 і 36 кВт · год. Швидше за все, з урахуванням субсидій, компактний електромобіль виявиться дешевше 20000 доларів.

Щоб досягти поставленої мети продавати не менше одного мільйона машин на електротязі до 2023 року, Volkswagen необхідно вести глобальну стратегію і пропонувати електромобілі всіх класів.

Намір автоконцерну випускати бюджетні електромобілі під брендом Volkswagen свідчить про те, що у компанії є тверді наміри завоювати серйозні позиції в цьому сегменті. І вже зараз концерн VW Group, першим з найбільших світових автовиробників, працює над тим, щоб зробити електротранспорт максимально доступним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України