Право

Закарпатська поліція викрила організатора каналу переправи нелегалів

У місті Київ працівники Відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Закарпаття в рамках розслідування факту незаконної переправи через кордон нелегальних мігрантів, спільно з прикордонниками, за процесуального керівництва прокуратури, провели обшук. У ході процесуальної дії поліцейські зібрали доказову базу та вийшли на організатора переправи

Поліція Закарпаття продовжує розслідування у справі щодо функціонування каналу переправи нелегальних мігрантів через державний кордон України. Останніх правоохоронці виявили нещодавно у лісовому масиві неподалік населеного пункту Кам’яниця на Ужгородщині, коли ті намагалися незаконно потрапити до Словаччини.  В ході здійснення оперативних заходів, поліцейські вийшли на організатора переправи. Встановлено, що до злочину причетний 54-річний іноземець, який проживає у столиці України.

Завдяки вдало проведеній оперативній роботі працівників відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, кримінальної поліції та оперативно-розшукового підрозділу Чопського прикордонного загону встановлено схему маршруту нелегалів.

Правоохоронці з’ясували, що до Закарпаття нелегали потрапили з Києва, куди попередньо їх доставив 54-річний уродженець Шрі-Ланки, який проживає у столиці України.

З Києва осіб було доставлено до Закарпаття легковим транспортом здійснюючи кілька пересадок.

За даним фактом, за процесуального керівництва Ужгородської місцевої прокуратури, триває досудове розслідування за ч.2 ст. 332 Кримінального кодексу України, тобто незаконне переправлення осіб через державний кордон. Наразі вирішується питання про повідомлення фігуранту підозри у вчиненні вказаного злочину. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

Окрім того в ході розслідування поліцейські встановлять коло інших осіб, які причетні до функціонування каналу переправи через держкордон нелегальних мігрантів.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України