Авторські статті

Заяви Путіна щодо антитерористичної операції в Україні – цинічне і брутальне перекручування реального стану справ

“Треба з певністю констатувати, що Росія зриває досягнуті на Женевському саміті домовленості. Позиція міжнародного співтовариства є надзвичайно стриманою і це є черговою загрозою національній безпеці України. Відтак треба повертати державу до стратегії опори на власні сили – рішуче проводити антитерористичну операцію, без жодних послаблень для бандформувань і терористичних структур”.

Про це 24 квітня 2014 року на брифінгу у Верховній Раді України з приводу подій на сході держави заявив народний депутат України свободівець Юрій Михальчишин.

Парламентар наголосив, що викликає занепокоєння факт ігнорування Росією досягнутих у Женеві домовленостей. “Щодо міжнародного контексту проведення антитерористичної операції, необхідно виокремити факт ігнорування Росією, яка була серед ініціяторів Женевського саміту, досягнутих домовленостей. РФ і далі продовжує підтримувати сепаратистів, які діють на сході України. Створюється враження, що мирні переговори у Женеві були лише способом закамуфлювати реальні агресивні наміри Москви. Нинішні заяви керманича Росії про те, що дії української влади є злочином проти власного народу, є не чим иншим, як цинічним і брутальним перекручуванням реального стану справ. Адже сьогодні громадяни Росії, які незаконно проникли на нашу територію і несуть сюди збройну агресію, тероризм, диверсії та акти саботажу, катують і убивають українських громадян. Тому викликає подив стримана оцінка міжнародної спільноти того, як Росія виконує взяті на себе міжнародні зобов’язання.

Треба з певністю констатувати, що Росія зриває досягнуті на Женевському саміті домовленості. Позиція міжнародного співтовариства є надзвичайно стриманою і це є черговою загрозою національній безпеці України, адже чітко бачимо, що ЕС не готовий підтримувати більш рішучу позицію США, які чіткіше окреслюють роль Росії як агресора. Відтак треба повертати державу до стратегії опори на власні сили – рішуче проводити АТО, без жодних послаблень для бандформувань і терористичних структур. Маємо розбудовувати зовнішню оборону на україно-російському кордоні, посилювати підрозділи ЗСУ, антитерористичні підрозділи, нарощувати присутність на Донбасі у медійній царині і не забувати, що Женевський саміт – останній мирний шанс врегулювати ситуацію і він може цілком стати Мюнхенською конференцією зразка 1938 року, коли під зовнішнім тиском наша незалежна держава опиниться під загрозою розчленування, а міжнародне співтовариство задля збереження миру й далі умиротворюватиме агресора”, – зазначив Юрій Михальчишин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.