Авторські статті

Заява Правого сектору у зв’язку з надзвичайною ситуацією

У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сьогодні має місце в житті суверенної держави Україна та з огляду на необхідність негайного вжиття заходів, спрямованих на забезпечення безпеки громадян України, які проживають або опинились на території АР Крим, окупованою Збройними силами Російської Федерації, «Правий сектор» вимагає:

1. Визнати територію Автономної Республіки Крим такою, що окупована вражими збройними силами Російської Федерації та ввести на території АРК режим надзвичайного стану (ситуації) відповідно до Законів України «Про правовий режим надзвичайного стану» (№1550-ІІІ), «Кодексу цивільного захисту» (№5403-VI) та Конвенції про захист цивільного населення під час війни (від 12.08.1949 року, ратифікованою державою Україна у встановленому порядку);

2. Кабінету Міністрів України затвердити Порядок проведення евакуації з зони надзвичайного стану (ситуації) громадян України;

3. Забезпечити невідкладну евакуацію членів сімей військовослужбовців України, які проходять військову службу на території АР Крим;

4. Вжити невідкладних заходів із забезпечення житлом громадян України, які вимушені покинути територію АР Крим, окуповану ворожими збройними силами;

«Правий сектор» нагадує, що у відповідності до п.4 ч.6 ст.33 Кодексу цивільного захисту України, – населення України підлягає обов’язковій евакуації з районів можливих бойових дій у безпечні райони, які визначаються Міністерством оборони України на особливий період.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

17 коментарів

 1. Правий Сектор – ви гамнюки! Зрадники, брехуни і провокатори. Ви копірка минулої і теперішньої влади. Я вам невірю! Жодному слову. Вірив справам , але герої загинули очевидно. Лишилися ті хто прагне дорватися до влади та крісел. БРЕХУНИ, БОЯГУЗИ, ПУСТОЗОВНИ!

 2. Правий Секторе! Ви були пркладом коли діяли, а зараз ви перетворилися в БЮТ, ПР, ВО “Свобода”, КПУ, УДАР. Ви “сотрясаєте” повітря і все. Здохли ви і ваші заяви це пустий пшик. Справу [пі-пі-пі] руками , а не язиком. Я вам не вірю. Ваш рейтинг 1,6%. Цим все сказано. А через кілька днів буде 0,16%. Ми, пересічні українці, не такі дурні, як ви собі думаєте. Ваша мрія – корито. А ваші лозунги – лише засоби , щоб дорватися до корита. Ви закінчилися тоді, коли закінчили реальні дії. У нас балакунів у парламенті вистачає, а тут ще і на вулиці. Ви спочатку поміняйте владу корупційну, виженіть зрадників Кличка, Тягнибока та Яценюка з Турчиновим. Знайдіть Царьова та Колесніченка гадіка. Зробіть, щось корисне…
  Але , мабуть, мої слова полетіли в космос мимо ваших вух.

 3. Согласен войска выводить надо было давно. Все таки 20 тысяч принесут больше пользы на материку. Крым мы прошляпили и это надо признать. А сейчас надо спасать людей а то с помощью бабушек от контингента ничего не останется.

 4. Я считаю абсолютно правильное заявление.наших людей (которые пожелают), семьи военнослужащих , обсл. персонал да и самих военных(вместе с имуществом) надо забирать на материк.

 5. Нужно выводить ребят с Крыма! Пока еще не поздно.И все вооружение.Военные нужны нам живые и здоровые в Украине!!!

 6. Поки воювали на майдані – вірив у вас, як реальну силу! Зараз крім пустозвонства та міфічних вимог нічого немає!!!Можливо ви там ведете “шаленну роботу”, але мені це до одного місця, бо ви перетворилися в яценюків-турчинових. Тоб-то балаболів і пустозвонів. Урид теперішній це є зграя негідників і боягузів, які нічим не різняться від Януковича. Вони вас називали провокаторами, на вашому горбі нахабно заїхали до владних крісел, за рахунок смерті героїв майдану заробили собі політичні девіденти. А ви банальні виявилися лохи! Вами скористалися і викинули на смітник. Ви будете ще скільки часу віддуплятися, що нова влада зливає Україну. Це не лише моя думка це думка переважної більшості людей. У вас є єдиний шанс – негайно брати владу. Ці сцикуни її здадуть путіну чи його слугам ПР і КПУ дуже скоро. Тому, якщо у вас лищилась хоть крапля здорового глузду – дійте негайно , жорстко і рішуче. Іншого шансу НЕБУДЕ!!!

 7. Меня конечно сейчас обольют помоями, но в Крыму сейчас самое безопасное место))) Априори военные действия в Крыму тактически бесполезны, два узких перешейка не позволят без потерь массово пройти войскам с обеих сторон. А вот открытая граница на востоке и севере – вот это реальная головная боль. Если что настоящие боевые действия развернутся там, на материке.

 8. Хотелось бы напомнит ПРАВОМУ СЕТКОРУ …. Ваше место на передовой а не в тылу. Так что господа , спасибо вам за помощь в свержении диктатора , но теперь вам надо не групками ходить по майдану и не засерать его а также не пугать людей и творить бесправные поступки ,а ваше место в нацгвардии или на передовой возле границ … А то от вас в Киеве уже толку мало , вы своими анархистскими похождениями и подзатыльниками чиновникам только провоцируете россиян на войну и вторжение и только колеса жечь уже можете а действий по защите границ нет от вас никаких.
  Только на словах вы тут герои .
  Так что идите и докажите там … на границе и защищайте родину там а не в тылу.

  1. По словам Яроша, «Правый сектор» будет отстаивать внеблоковый статус Украины. «Правый сектор» не выступал и не выступает за вступление Украины в Евросоюз. Интервью для канала “Украина”. А на Евромайдане он разведку делал, что ли, среди своего будущего електората. Не дай БОГ…..

 9. Правый сектор пора отправлять по домам.Одно дело на майдане орать, а как до дела все сидят и гавкают из своих будок.

  1. Правильное предложение-мы не имеем права рисковать жизнью наших людей.А дальше-история нас рассудит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

ten + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.