Новини

Заява Юлії Тимошенко з приводу сепаратистського «шабашу» на Донбасі

Захоплення сепаратистами за підтримки російських спецслужб будівель Донецької та Харківської обладміністрацій та Луганського Управління СБУ є прямим продовженням агресії Росії проти України.

Потрібно чітко усвідомлювати, що метою цієї агресії є анексія українського Сходу за кримським сценарієм.

Звертаюсь до представників влади з вимогою вжити дієвих заходів щодо знешкодження терористів та унеможливити подібні події в майбутньому. На Вашому боці зараз не тільки закон, а й українське суспільство. Сьогодні в державі є всі необхідні сили для швидкої та адекватної протидії сепаратистам та диверсантам. На додачу до цього, наші громадяни на Харківщині, Донеччині та Луганщині також виступають проти поділу країни.

Українські громадяни і Сходу, і Заходу одностайно засудили спроби Путіна втрутитись у внутрішні справи України та його військову агресію у Криму. Тому будь-які спроби розколоти країну з боку Кремля та його маріонеток не тільки будуть відкинуті, але й викличуть рішучий спротив українського суспільства. На жаль, вжиті санкції з боку Сполучених Штатів Америки та Європейського Союзу сьогодні не зупиняють агресора. Тому я закликаю лідерів демократичного світу до застосування більш жорстких заходів.

Україна єдина як ніколи.

Слава Україні!

P.S. Негайно вилітаю до Донецька.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.