Заява про злочин на Зеленського: Батько загиблого героя – Сергій Журавель не дасть оббрехати, забалакати, і забути смерть свого сина

Морський піхотинець Ярослав Журавель загинув, виконуючи бойове завдання. Тому, що чекав своїх. Тому що вибрав смерть – замість порятунку в полоні. Як воїн.

Про це повідомив Гліб Бабіч.

Він не дочекався. І не тому, що армія була не готова врятувати свого. А тому, що процес “взяв під контроль” “верховний головнокомандувач”. І “прагнення до миру для збереження життів” виявилося важливіше цього самого життя.

“Особистий контроль” блокував саму можливість порятунку пораненого.

Батько загиблого героя – Сергій Журавель пообіцяв, що не дасть оббрехати, забалакати, і забути смерть свого сина. Він, як і вся Україна “, знає, хто” особисто контролював “повільну смерть його сина.

І він пообіцяв, що зробить все, щоб винні – відповіли. І не порушив батьківського слова.

Це заява про злочин. По всій формі. У Генеральну Прокуратуру, і Державне бюро розслідувань. Вчора вона відправлена адресатам встановленим порядком :

Я, Сергій Журавель, батько загиблого воїна України- Ярослава Журавля. Я не пробачу тим,хто завдяки популізму і некомпетентним діям став причиною загибелі мого сина. Я не пробачу тим, хто ставить під загрозу життя наших військовослужбовців, під прикриттям “прагнення до миру”. Я подаю позов у Генеральну Прокуратуру, щодо вчинення злочину Володимиром Зеленським,на посту Верховного Головнокомандувача і Президента України. Я не боюся, і піду до кінця, заради Справедливості.

 

Я, Сергій Журавель, батько загиблого воїна України- Ярослава Журавля.
Я не пробачу тим,хто завдяки популізму і…

Опубліковано Остапом Підковою Четвер, 22 жовтня 2020 р.

І ця заява про злочин не тільки Володимира Зеленського. Це про злочин всієї зеленої ракової пухлини “нової влади”, яка вбиває Україну.
Може бути, поки важелі влади у них в руках – вони будуть тягнути, викручуватися і розповідати нам чергову бадьору відеомаячню.
Але це прецедент. Влада не нескінченна за часом. І буде розслідування. І суд. Я впевнений.

Я прошу вас, поширити цю інформацію наскільки можливо. Ми не дамо “не помітити” цього документа. І якщо потрібен резонанс – буде резонанс.

Але ця справа буде висіти над нікчемами, які перетворюють країну і армію в заручників своїх незрозумілих дій. Яка нагадуює суміш дурості, самовпевненості і зради. Як дамклів меч. До самого вироку.

Зроби репост, і залиш коментар.

А ще зайди сюди, до батька Ярослава – і підтримай його. Він має знати, що він не сам.

 

Увага! Про заяву у ГПУ і ДБР на Володимира Зеленського.

Морський піхотинець Ярослав Журавель загинув, виконуючи бойове…

Опубліковано Глібом Бабічем Четвер, 22 жовтня 2020 р.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh