Авторські статті

Заява про злочин на Зеленського: Батько загиблого героя – Сергій Журавель не дасть оббрехати, забалакати, і забути смерть свого сина

Морський піхотинець Ярослав Журавель загинув, виконуючи бойове завдання. Тому, що чекав своїх. Тому що вибрав смерть – замість порятунку в полоні. Як воїн.

Про це повідомив Гліб Бабіч.

Він не дочекався. І не тому, що армія була не готова врятувати свого. А тому, що процес “взяв під контроль” “верховний головнокомандувач”. І “прагнення до миру для збереження життів” виявилося важливіше цього самого життя.

“Особистий контроль” блокував саму можливість порятунку пораненого.

Батько загиблого героя – Сергій Журавель пообіцяв, що не дасть оббрехати, забалакати, і забути смерть свого сина. Він, як і вся Україна “, знає, хто” особисто контролював “повільну смерть його сина.

І він пообіцяв, що зробить все, щоб винні – відповіли. І не порушив батьківського слова.

Це заява про злочин. По всій формі. У Генеральну Прокуратуру, і Державне бюро розслідувань. Вчора вона відправлена адресатам встановленим порядком :

Я, Сергій Журавель, батько загиблого воїна України- Ярослава Журавля. Я не пробачу тим,хто завдяки популізму і некомпетентним діям став причиною загибелі мого сина. Я не пробачу тим, хто ставить під загрозу життя наших військовослужбовців, під прикриттям “прагнення до миру”. Я подаю позов у Генеральну Прокуратуру, щодо вчинення злочину Володимиром Зеленським,на посту Верховного Головнокомандувача і Президента України. Я не боюся, і піду до кінця, заради Справедливості.

 

Я, Сергій Журавель, батько загиблого воїна України- Ярослава Журавля.
Я не пробачу тим,хто завдяки популізму і…

Опубліковано Остапом Підковою Четвер, 22 жовтня 2020 р.

І ця заява про злочин не тільки Володимира Зеленського. Це про злочин всієї зеленої ракової пухлини “нової влади”, яка вбиває Україну.
Може бути, поки важелі влади у них в руках – вони будуть тягнути, викручуватися і розповідати нам чергову бадьору відеомаячню.
Але це прецедент. Влада не нескінченна за часом. І буде розслідування. І суд. Я впевнений.

Я прошу вас, поширити цю інформацію наскільки можливо. Ми не дамо “не помітити” цього документа. І якщо потрібен резонанс – буде резонанс.

Але ця справа буде висіти над нікчемами, які перетворюють країну і армію в заручників своїх незрозумілих дій. Яка нагадуює суміш дурості, самовпевненості і зради. Як дамклів меч. До самого вироку.

Зроби репост, і залиш коментар.

А ще зайди сюди, до батька Ярослава – і підтримай його. Він має знати, що він не сам.

 

Увага! Про заяву у ГПУ і ДБР на Володимира Зеленського.

Морський піхотинець Ярослав Журавель загинув, виконуючи бойове…

Опубліковано Глібом Бабічем Четвер, 22 жовтня 2020 р.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України