Авторські статтіНовини

Загиблі герої в боях на Світлодарській дузі: фото і біографії

Опубліковані імена загиблих героїв у запеклих боях на Світлодарськ дузі 18 – 19 грудня. Зараз відомі імена 5 загиблих.

Андрешків Володимир Степанович


25-й батальйон 54-ї омбр, з с.Бортники Львівської області. 47 років. Учасник подій на Майдані, в тому числі 18-20 лютого 2014 го. Залишилася дружина і четверо дітей.

«У 2015 р балотувався до Жидачівської райради на місцевих виборах від партії Народний Рух України. Володимир Андрешків на війну пішов добровольцем. У батальйоні «Київська Русь» з початку його створення, пройшов бої за Дебальцеве. Демобілізувався, але недавно повторно уклав контракт з ВСУ і повернувся до своїх побратимів захищати Україну від ворога. Він був надійним товаришем і світлим, добрим чоловіком », – пише волонтер Тетяна Барвінська.

Степаненко Сергій Євгенович


25-й батальйон 54-ї омбр, з м.Бориспіль Київської області. 49 років. Працював бетонщиком і таксистом. Залишилася дружина і син.

Він героїчно загинув в бою з ворогом 18 грудня 2016 року близько 8 години ранку на Світлодарській дузі, при спробі противника прорватися в напрямку смт. Луганське.

Сергій проходив службу в батальйоні «Київська Русь» з 9 лютого 2015 року, був поранений. У травні 2016 р демобілізувався, однак вже 6 грудня повернувся до лав рідної 25-ки … Сильний, мужній, упевнений в собі, він був справжнім воїном і користувався повагою побратимів.

Панасенко Василь Генадійович
25-й батальйон 54-ї омбр, з м.Ірпінь Київської області. 33 роки. Воював в 25-му батальйоні «Київська Русь» з самого початку його створення, пройшов Дебальцеве. Загинув 19 грудня 2016 року на Світлодарській дузі, відбиваючи атаки противника в районі смт. Луганське.

Роман Радивилів


1-й батальйон 54-ї омбр, з Дергачі Харківської області. 32 роки. Український активіст, учасник революції, доброволець «Правого сектора», вступив на службу в ЗСУ. Як пише командир роти 92-ї бригади Роман перешкодив створенню «ХНР» і один з перших підняв червоно-чорний прапор над Харківщиною. Воював в Пісках і ДАП.


Загиблого Романа вкрили червоно-чорним прапором

Дмитро Клименко


1-й батальйон 54-ї омбр. Колишній доброволець «Правого сектора», уклав контракт з ВСУ. Довгий час воював в рядах «ПС».

Джерело: inforesist

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України