Авторські статтіНовини

Захворювання на рак було ще у стародавніх людей – вчені

Захворювання раком, як одна з найбільших проблем сучасного людства, з’явилася дуже давно. Цією хворобою хворіли і стародавні люди.

До такого висновку прийшли іркутські вчені. Свої висновки вони зробили після вивчення знайдених в Сибірі останків древніх людей, що відносяться до поховань Бронзового століття. Виявляється, онкологічні хвороби вражали людський організм вже тоді. Знайдені іркутськими фахівцями кістки древніх людей, вік яких складає 4500 років, містили незвичайні дефекти. Дослідники прийшли до висновку, що це сліди ракових метастаз і, найімовірніше, чоловік помер від злоякісної пухлини в легенях. Таким чином, стародавні люди теж страждали від хвороби, що вважалася раніше «сучасною» внаслідок впливу на людський організм жахливого стану навколишнього середовища і постійних стресів.

Пізніше поява перших відомостей про рак, вчені пояснюють тим, що він має безліч різних симптомів. Саме з цієї причини «лікарі» в давнину і в більш пізній час просто не могли ідентифікувати рак, як окремий вид захворювання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.