Війна рф проти України

“Захопити за будь-яку ціну”, – Сирський повідомиа про найближче місто-мету окупантів

Сили оборони України пустили у хід усі свої переваги, щоб вичавити на полі бою максимум від оборонної операції, заявив Головком ЗСУ Олександр Сирський в інтерв’ю німецькому виданню ZDFheute Nachrichten.

“В даний час ситуацію можна оцінити як складну. Противник настає фактично на всій лінії фронту. Ми ж перейшли від наступальних дій до ведення оборонної операції. Мета нашої оборонної операції – це виснажити сили противника, завдати йому максимальних втрат, використовуючи наші зміцнення, переваги в технічному плані, безпілотниках, засобах РЕБ, утриманні підготовлених рубежів оборони”, – сказав головнокомандувач ЗСУ.

Він також додав, що РФ поставили за мету будь-якою ціною захопити Куп’янськ Харківської області. Для цього вони не зважають на втрати.

“Противник почав тут глобальний наступ із 3 жовтня минулого року. І вже протягом чотирьох місяців він веде наступ високої інтенсивності… Нам треба вдосконалювати тактику. Для нас головне завдання та цінність – це життя нашого солдата, офіцера. Ми не можемо собі дозволити. такого ставлення, як роблять російські начальники, де вони проводять практику м’ясних штурмів. Я краще залишу якусь позицію, але не допущу загибелі особового складу. Їхні втрати загиблими в 7-8 разів перевищують наші втрати”, – сказав Сирський.

Нагадаємо, просуванням у бік села Табаївка на Харківщині окупанти хочуть взяти під контроль важливу дорогу з Куп’янська до окупованого міста Сватового.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України