Авторські статтіТехно

Захист PlayStation 4 знову зламали

Spectre зробив геймерам черговий подарунок. Прошивка для злому PlayStation 4 є у відкритому доступі. В Intel приступили до розбудови своїх чіпів для захисту їх від атак Spectre, Meltdown і Variant 4.

Хакер під псевдонімом Spectre відкрив доступ до вихідного коду програми злому PlayStation 4 з прошивкою версії 5.05. Про це стало відомо з повідомлення в Twitter.

Тепер всі бажаючі можуть не тільки отримати доступ до файлової системи консолі, але і запускати на ній сторонні додатки, начебто емуляторів консолей минулого покоління, а також обходити антипіратську захист деяких ігор. Зламати систему вдалося через уразливості ядра системи, яку виявивши хакер Qwertyoruiopz. Розробники повідомили, що вже взяли до уваги цю проблему і почали працювати над нею.

Нагадаємо, що у січні цього року вже повідомлялося про успішне зломі PS4 з прошивкою версії 4.05, що дозволив запустити гру P. T, яка була видалена з магазину Sony.

За словами виконавчого віце-президента і генерального менеджера групи Intel Product Assurance and Security Леслі Калбертсон, Intel вже приступили до розбудови своїх чіпів, що дасть можливість захистити їх від атак Spectre, Meltdown і Variant 4. Проте деякі експерти вважають, що механізми Intel не зможуть захистити від четвертого варіанту уразливості Spectre, але знизять продуктивність системи на 2-8% при активації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.