Захист PlayStation 4 знову зламали

Spectre зробив геймерам черговий подарунок. Прошивка для злому PlayStation 4 є у відкритому доступі. В Intel приступили до розбудови своїх чіпів для захисту їх від атак Spectre, Meltdown і Variant 4.

Хакер під псевдонімом Spectre відкрив доступ до вихідного коду програми злому PlayStation 4 з прошивкою версії 5.05. Про це стало відомо з повідомлення в Twitter.

Тепер всі бажаючі можуть не тільки отримати доступ до файлової системи консолі, але і запускати на ній сторонні додатки, начебто емуляторів консолей минулого покоління, а також обходити антипіратську захист деяких ігор. Зламати систему вдалося через уразливості ядра системи, яку виявивши хакер Qwertyoruiopz. Розробники повідомили, що вже взяли до уваги цю проблему і почали працювати над нею.

Нагадаємо, що у січні цього року вже повідомлялося про успішне зломі PS4 з прошивкою версії 4.05, що дозволив запустити гру P. T, яка була видалена з магазину Sony.

За словами виконавчого віце-президента і генерального менеджера групи Intel Product Assurance and Security Леслі Калбертсон, Intel вже приступили до розбудови своїх чіпів, що дасть можливість захистити їх від атак Spectre, Meltdown і Variant 4. Проте деякі експерти вважають, що механізми Intel не зможуть захистити від четвертого варіанту уразливості Spectre, але знизять продуктивність системи на 2-8% при активації.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh