Війна рф проти України

Захід все ще не визнає проблему FPV-дронів та інших малих БПЛА

Як швидко ця проблема відгукнеться у НАТО і що може бути поштовхом до цього

Джерело: Defence Express

Українська компанія “НВЦ “Інфозахист” взяла участь у міжнародній виставці-конференції у галузі РЕР, РЕБ та кібербезпеки AOC Europe 2024, яка проходила у Осло, що в Норвегії, і на якій компанія демонструвала низку систем власної розробки. Як розповів в коментарі Defense Express директор “Інфозахисту” Ярослав Калінін, ця виставка стосується передусім стратегічних аспектів, а саме як країни НАТО сприймають поточні загрози у напрямку РЕР та РЕБ, які виклики вбачають у цьому сегменті та які комунікують з індустрією у цих питаннях.

За його словами, кожного року з боку західних країн зростає зацікавленість у досвіді України, який наші військові отримують на полі бою у важких боях з російським окупаційним військом. “У цьому році ми нон-стоп давали коментарі, пояснення, щось демонстрували і ділилися враженнями з кінцевими користувачами з різних країн блоку НАТО, здебільшого саме фахівцями РЕР та РЕБ різних ланок і видів збройних сил”, — відзначає Калінін.

Він розповідає, що цього року взаємодії зі збройними силами різних країн-членів НАТО і локальними виробниками набули нових змістів. “За результатами виставки відвідую різних виробників і веду практичні перемовини”, — розповідає очільник “Інфозахисту”. Він зауважує, що сьогодні можна фактично говорити про те, що вже сформовані плацдарми для практичної співпраці — як у напрямку обслуговування зброї, яку партнери передають Україні у рамках оборонної допомоги, так і у створенні систем у відповідь на поточні виклики та загрози.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України