Авторські статтіНовини

Речник Російського МЗС виправдовує дипломатичне відомство за наркотики, виявлені у дипмісії в Аргентині

Рупор МЗС Росії Марія Захарова запевняє, що 400 кг кокаїну дипломатичною поштою з Аргентини в РФ намагався переправити не посольство, а звичайний технічний працівник.

Соцмережі регочуть над її версією.

22 лютого світову громадськість сколихнула новина про долю російських дипломатів в наркотрафіку. Поліція Аргентини виявила у дипломатичній пошті росіян майже 400 кг важких наркотиків.

Захарова вибухнула поясненнями тільки через добу. Так, вона запевнила, що аргентинське посольство нібито активно брало участь у цій спецоперації з перехоплення своїх наркопоставок. Більш того, з її слів, організував канал технічний працівник, який вже нібито в дипвідомстві не працює.

“Здивовані, як ця тема висвітлюється експертами, деякі з них домовилися до того, що даний випадок кидає тінь на наше диппредставництво. Все з точністю до навпаки: успіх цієї операції був забезпечений саме ефективними діями російського Посла і дипломатичного персоналу”, – спробувала виправдатися Захарова.

Примітно, що росіяни не повірили в такий неспроможну “відмазку” Захарової. У коментарях під постом вони вибухнули їдкими коментарями і насмішками. Так, вони висловили сумніви, що у “технічного працівника” вистачило грошей на 400 кг кокаїну.

“Коротше, “їх там немає”. Як зазвичай”, – постібався один з передплатників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України