Авторські статті

Захарченко визнав “ДНР” безнадійним

Влади окупованої частині Донецької області на закритій нараді прийняла рішення про відмову від підвищення пенсій в 2017-2018 роках у зв’язку з катастрофічною економічною ситуацією. Борги підприємств списують, як “безнадійні” – окупанти не можуть наповнити бюджет без допомоги з Росії. Як повідомляє координатор “Стоп терор” Семен Кабакаев, заяви Олександра Захарченко про підняття пенсії у “республіці”- блеф і популізм,

В руки експерта потрапила інформація з кількох закритих нарад в ОРДЛО. Так, у серпні в Донецьку пройшла закрита нарада, де окупанти обговорювали “безнадійне” положення ЖКГ і паливно-енергетичного комплексу “ДНР”.

“Чиновникам” повідомили про катастрофічне матеріальне становище, яке призвело до зростання боргу по оплаті за комунальні послуги. Було прийнято рішення об єднати всі не компенсовані пільги, заборгованості підприємств метою визнання їх “безнадійними”.

Однак це не стало остаточним рішенням. “Міністр соцполітики””ДНР” заявила, що обіцяного підвищення пенсій не буде ні в цьому, ні в 2018 році.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України