Війна РФ проти України

Загибель гауляйтера херсонського Стремоусова: карма чи інсценування?

Сьогодні, 9 листопада, з’явилася інформація, що загинув Кирило Стремоусов – заступник так званого “губернатора, що тимчасово виконує обов’язки” Херсонської області. І

Інформацію щодо його смерті підтвердила окупаційна адміністрація.

Кирило Стремоусов загинув нібито внаслідок ДТП. У другій половині дня 9 листопада інформацію про його загибель поширили так звані “військори” та низка російських Telegram-пабліків. Трохи згодом із заявою виступив гауляйтер Херсонської області Володимир Сальдо. За його словами, смертельна аварія сталася на захопленій частині регіону.

 Гибель херсонского гауляйтера Стремоусова: карма или инсценировка?

Він працював без автомата. Він працював своїм словом і вмінням говорити. Він бував і на передовій, він бував і в тилу. Він бував і на території області, і в самому Херсоні. І де б він не з’являвся – він чисто і щиро говорив про те, що відбувається. Мало таких людей, які вміють донести людям правду, причому сказану абсолютно відкрито, вільно та доступно”, – цинічно зазначив Сальдо.

Він також додав, що у Стремоусова залишилися п’ятеро дітей, незабаром має народитися шостий.

Станом на вечір українська сторона офіційно не підтвердила смерть Стремоусова. На думку першого заступника голови Херсонської обласної ради Юрія Соболевського, російські окупанти могли влаштувати інсценування.

Судячи з опублікованих фото з місця аварії, від автомобіля майже нічого не лишилося. Проте відомо, що нібито вижив водій. Російські ЗМІ пишуть, що той не впорався з керуванням, намагаючись уникнути зіткнення з вантажівкою.

На відміну від багатьох колаборантів на захоплених територіях Стремоусів не встиг відзначитись у політиці, а був простим шанувальником ідей “російського світу”. Його біографія багата на всіх – він був активістом, захоплювався езотерикою, потрапив у секту, стріляв у людей, бив поліцейського, заснував нібито журналістське видання і роздавав посвідчення всім охочим.

Будучи блогером на YouTube, Стремоусов регулярно порушував тему нібито “біологічних лабораторій США” в Україні, а також звинувачував українську владу у поширенні COVID-19. Через фейки про пандемію коронавіруса  його канал було заблоковано.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України