Авторські статті

Загроза для російського тилу: Z-воєнкор показав сумну для путінської армії мапу

Путінська армія намагається скинути українських морпіхів у Дніпро та знищити плацдарм ЗСУ на лівобережжі Херсонщини. Але нічого в окупантів не виходить.

Водночас українське угруповання за останні два місяці змогло значно розширити зону свого контролю, збільшивши ширину плацдарму на захід на один кілометр. Його загальна площа збільшилася приблизно у півтора рази із середини листопада. Про це повідомив російський Z-воєнкор романов із посиланням на джерела у російських підрозділах.

За словами Романова, українські війська утримують плацдарм у районі села Кринки, розташованого за 10 кілометрів від міста Нова Каховка. Незважаючи на зусилля, росіяни так і не змогли вибити ЗСУ.

“Жовтим відзначено площу на заході н. п. (загальною довжиною 1 кілометр), на яку зміг просунутися противник щодо обстановки 19.11.2023”, – пише військовий пропагандист РФ.

 Угроза для российских тылов: Z-военкор показал печальную для путинской армии КАРТУ

Цей успіх українських військ є важливим кроком на шляху до звільнення Херсонської області. Якщо українські війська зможуть продовжити наступ і розширити ще більше плацдарм, вони створять загрозу для тилів російських військ.

Експерти вважають, що розширення плацдарму українських військ на лівому березі Дніпра є важливим чинником, який може вплинути на перебіг бойових дій у Херсонській області.

Нагадаємо, за даними рашистських “воєнкорів”, спроба штурму плацдарму ЗСУ в районі Кринок вкотре захлинулась. “Як уже стало буденністю, штурмовики йшли на штурм без авіаційної та артилерійської підтримки… Є втрати”, – розповів Z-канал

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України