“Зачистити територію за 3 дні”: Жданов озвучивши неймовірний план звільнення Донбасу

Україна здатна повернути окуповані території Луганської та Донецької областей військовим шляхом у найкоротші терміни з мінімальними втратами, питання лише у наявності політичної волі у керівніцтва країни.

Таку думку “Обозревателю” висловив військовий експерт Олег Жданов.

На його думку, щоб відновити територіальну цілісність, Україні, перш за все, слід зайняти “найжорстокішу позицію у дипломатичному плані”. “Треба тиснути на Росію, але для цього треба назвати війну війною, визнати збройний конфлікт, щоб оголосити Росію агресором. Тоді дипломатія буде на нашій стороні”, – сказав експерт.

Другий крок – істотне посилення армії, “її структурування, переозброєння, навчання”, – продовжив Жданов.

За його оцінками, “коли вздовж лінії зіткнення буде стояти потужна армія, здатна за 3-4 дні зачистити цю територію, тоді питання повернення буде риторичним питанням. Тільки команда “Вперед!” – і все”.

“Буде досить самого факту присутності такої армії на лінії розмежування?” – живити “Оглядач”. “Звичайно!” – підтвердив експерт.

Він додав, що замість ескалації військових дії можна “запустити Сили спеціальних операцій і провести кілька успішних заходів на території противника” з тім, щоб, наприклад, “привезти Захарченка та Плотницького до Києва”. Крім того, можна “пустити пару ешелонів з російською технікою під укіс”, – запропонував він.

Таким чином, “можна з мінімальними втратами військовим шляхом забезпечити звільнення окупованих територій. Питання політичної волі: чи ми збираємося повертати ці території чи ні?” – зауважив Жданов.

Як писав “Оглядач”, раніше російський телеведучий-емігрант Дмитро Запольський висловив думку: президент Росії буде змушений “відступити з Донбасу” в разі продовження Україною повної блокади окупованих територій.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh