Життя

Найчастіше неправильні рішення викладають нам правильні уроки

Тепер у нас є те, чого не можна купити за гроші, – досвід. Ми досить розумні, щоб перестати сліпо довіряти людям всім своїм серцем. Ми навчилися читати між рядків …

Ви прийняли неправильне рішення. Ви вибрали не ту професію. Ви закохалися не в тієї людини. Ви довірилися не тому одному. Ви переїхали не в ту країну. Ви облажались і були змушені почати все спочатку. І що з того?

Ми коримо себе за всі неправильні рішення, які могли повністю змінити наше життя, занурюючись в похмурі думки про те, що витратили даремно кращі роки свого життя, оскільки не знали, що можна було вчинити інакше, або в потрібний час не до кінця все продумали.

Ми відчуваємо себе в глухому куті, бо нічого не можемо зробити з руйнуваннями, причиною яких стали ми самі. Але правда в тому, що кожне наше неправильне рішення, кожна помилка і кожна невдача мали свій сенс і були надзвичайно важливими.

Всі ці помилки показали нам, ким ми повинні були стати. Бути може, інші рішення показали б нам більш легкий шлях, але якщо добре придивитися, то все обернулося не так вже й погано. Тепер ми озброєні уроками, досвідом, спробами і невдачами. Нехай наше тіло і всіяне саднами, але при цьому ми відчуваємо себе цілісними.

Ми вміємо знаходити мету і сенс у своїй роботі. Тепер ми знаємо, що не кожен, хто зізнається нам в любові, насправді дійсно любить нас. Ми знаємо, що друзі можуть зрадити не гірше ворогів. Ми знаємо, що означає виживати в чужому для нас місці. Ми навчилися рости, долати труднощі, покладаючись на свою мудрість і інтуїцію. А ще ми знаємо, як виправляти свої помилки, а не дозволяти їм ламати нас.

Тепер у нас є те, чого не можна купити за гроші, – досвід. Ми можемо сказати, що бачили все, а якщо і не все, то досить. Нас вже нічим не здивувати. Ніщо не може шокувати нас так, як раніше. Ми досить розумні, щоб перестати сліпо довіряти людям всім своїм серцем. Тепер ми знаємо, що таке обман, і як це, коли пропозиція звучить занадто добре, щоб бути правдою. А ще ми навчилися читати між рядків.

Можливо, ці уроки далися нам непросто, але у нас вийшло і ми як і раніше перебуваємо тут, навчені зцілюватися, продовжувати рухатися вперед, справлятися краще і захищати себе. Але ще важливіше те, що ми як і раніше посміхаємося, віримо, шукаємо любов, прагнемо до успіху, пригод і щастя.

Можливо, ми і зробили цілу купу помилок, але при цьому не відвернулися від себе і це найголовніше, тому що боротися за своє життя це єдине правильне рішення. Рішення не дозволяти своїм невдачам назавжди збити нас з курсу, тому що у наших страждань є вищий сенс. Після кожної поразки ми вчимося знову знаходити себе, що є найбільшою перемогою з усіх можливих перемог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України