Найчастіше неправильні рішення викладають нам правильні уроки

Тепер у нас є те, чого не можна купити за гроші, – досвід. Ми досить розумні, щоб перестати сліпо довіряти людям всім своїм серцем. Ми навчилися читати між рядків …

Ви прийняли неправильне рішення. Ви вибрали не ту професію. Ви закохалися не в тієї людини. Ви довірилися не тому одному. Ви переїхали не в ту країну. Ви облажались і були змушені почати все спочатку. І що з того?

Ми коримо себе за всі неправильні рішення, які могли повністю змінити наше життя, занурюючись в похмурі думки про те, що витратили даремно кращі роки свого життя, оскільки не знали, що можна було вчинити інакше, або в потрібний час не до кінця все продумали.

Ми відчуваємо себе в глухому куті, бо нічого не можемо зробити з руйнуваннями, причиною яких стали ми самі. Але правда в тому, що кожне наше неправильне рішення, кожна помилка і кожна невдача мали свій сенс і були надзвичайно важливими.

Всі ці помилки показали нам, ким ми повинні були стати. Бути може, інші рішення показали б нам більш легкий шлях, але якщо добре придивитися, то все обернулося не так вже й погано. Тепер ми озброєні уроками, досвідом, спробами і невдачами. Нехай наше тіло і всіяне саднами, але при цьому ми відчуваємо себе цілісними.

Ми вміємо знаходити мету і сенс у своїй роботі. Тепер ми знаємо, що не кожен, хто зізнається нам в любові, насправді дійсно любить нас. Ми знаємо, що друзі можуть зрадити не гірше ворогів. Ми знаємо, що означає виживати в чужому для нас місці. Ми навчилися рости, долати труднощі, покладаючись на свою мудрість і інтуїцію. А ще ми знаємо, як виправляти свої помилки, а не дозволяти їм ламати нас.

Тепер у нас є те, чого не можна купити за гроші, – досвід. Ми можемо сказати, що бачили все, а якщо і не все, то досить. Нас вже нічим не здивувати. Ніщо не може шокувати нас так, як раніше. Ми досить розумні, щоб перестати сліпо довіряти людям всім своїм серцем. Тепер ми знаємо, що таке обман, і як це, коли пропозиція звучить занадто добре, щоб бути правдою. А ще ми навчилися читати між рядків.

Можливо, ці уроки далися нам непросто, але у нас вийшло і ми як і раніше перебуваємо тут, навчені зцілюватися, продовжувати рухатися вперед, справлятися краще і захищати себе. Але ще важливіше те, що ми як і раніше посміхаємося, віримо, шукаємо любов, прагнемо до успіху, пригод і щастя.

Можливо, ми і зробили цілу купу помилок, але при цьому не відвернулися від себе і це найголовніше, тому що боротися за своє життя це єдине правильне рішення. Рішення не дозволяти своїм невдачам назавжди збити нас з курсу, тому що у наших страждань є вищий сенс. Після кожної поразки ми вчимося знову знаходити себе, що є найбільшою перемогою з усіх можливих перемог.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh