Поради

Заборони і рекомендації для майбутніх матусь

Дізнавшись про заплановану і бажану вагітність, жінки немов отримують крила, але перед тим, як всьому світові розповідати про щастя, що наближається, слід попіклуватися про себе і малюка. Варто ознайомитися з основними моментами, які стосуються життя вагітних, причому ігнорувати їх небажано.

Скажіть «ні» шкідливим звичкам

Зрозуміло, що швидко кинути свої згубні пристрасті не так і просто, але треба старатися і виключити зі свого раціону алкоголь та куріння тютюну. Навіть невеликі дози вважаються неймовірно шкідливими на ранніх термінах, тому якщо матуся дійсно піклується про свого малюка в утробі, їй слід серйозно задуматися над полишенням шкідливих звичок якомога швидше. Що стосується більш пізніх термінів, то тут дозволяється не більше 50 мг вина, але дуже рідко, лише на свята і за особливої нагоди.

Полиште сидіння за комп’ютером і перед телефоном

Оскільки всі зазначені прилади мають електромагнітне випромінювання, на ранніх термінах такий вплив може посприяти перериванню вагітності або розвитку пороків плода. Тому якщо жінка цілий день просиджує в офісі перед комп’ютером, варто трохи перепочити і приділити увагу більш здоровому способу життя.

Будьте обережними з медикаментами

Якщо дівчина має хронічні захворювання і повинна приймати важкі препарати, рекомендується перейти на слабші. Бажано максимально прибрати із життя всі шкідливі ліки окрім спеціальних вітамінних комплексів для вагітних, наприклад, Femibion. Таке рішення дозволить наситити організм всіма необхідними мікроелементами і створити умови для повноцінного і безпроблемного розвитку плода.

Намагайтеся бути спокійними

Стрес – один із головних ворогів для вагітних, адже емоційні сплески і неймовірний викид адреналіну можуть мати дуже погані наслідки. Варто оточити себе позитивними моментами і намагатися сприймати навіть якісь проблеми в житті з оптимістичної точки зору, спілкуючись при тому з плодом в утробі.

Їжте в своє задоволення, але не переїдайте

Раціон жінки при надії повинен бути максимально збалансованим, причому на столі завжди повинні бути:

  • білкова їжа;
  • риба;
  • фрукти;
  • кисломолочні продукти та ін..

Якщо продумати всі моменти щодо харчування, таких проблем як закреп чи запалення геморою можна буде уникнути. Більш того, легкі проявити токсикозу також прибираються завдяки грамотній дієті і нескладним фізичним вправам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України