Заборона на автомобільний рух у центрі Відня узгоджена: вона повинен бути введена вже з серпня

Віце-бургомістр Біргіт Хебейн, керівник району Маркус Фігль і окружні представники всіх парламентських груп, крім АПС, у вівторок майже три години вели переговори за закритими дверима і досягли «базової угоди» з питання про заборону автомобільного руху в центральному районі Відня.

Хоча від АПС і деяких інших політиків є вимога про проведення опитування громадян з цього питання, влада впевнені в тому, що населення їх підтримає в цьому питанні, та вирішила не проводити опитування громадян. Тмм більше запровадження зони планувалося як можна швидше — до виборів восени. У вівторок бургомістр Відня пригрозив вето, «якщо інтереси населення не будуть захищені». Він сказав, що «ніколи не буде автоматично відповідати всім на все», але «буде говорити голосно і втручатися у разі необхідності», – оголосив він.

Тим не менше, рішення прийнято і сьогодні відбудеться прес-конференція, на якій буде представлена інформація про «наступні кроки» і 27 правилах виключення. Відомо, що заборона не буде поширюватися на жителів району.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:© oe24/apa/getty

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh