Новини з Австрії

Заборона на автомобільний рух у центрі Відня узгоджена: вона повинен бути введена вже з серпня

Віце-бургомістр Біргіт Хебейн, керівник району Маркус Фігль і окружні представники всіх парламентських груп, крім АПС, у вівторок майже три години вели переговори за закритими дверима і досягли «базової угоди» з питання про заборону автомобільного руху в центральному районі Відня.

Хоча від АПС і деяких інших політиків є вимога про проведення опитування громадян з цього питання, влада впевнені в тому, що населення їх підтримає в цьому питанні, та вирішила не проводити опитування громадян. Тмм більше запровадження зони планувалося як можна швидше — до виборів восени. У вівторок бургомістр Відня пригрозив вето, «якщо інтереси населення не будуть захищені». Він сказав, що «ніколи не буде автоматично відповідати всім на все», але «буде говорити голосно і втручатися у разі необхідності», – оголосив він.

Тим не менше, рішення прийнято і сьогодні відбудеться прес-конференція, на якій буде представлена інформація про «наступні кроки» і 27 правилах виключення. Відомо, що заборона не буде поширюватися на жителів району.

Запрет на автомобильное движение в центре Вены согласован: он должен быть введен уже с августа

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:© oe24/apa/getty

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України