Новини з Австрії

Після відвідин McDonald’s в Австрії десятки людей потрапили до лікарні

Захворіли 50 осіб: спалах норовірусу в “Мекі” в Амштеттені

Після відвідин McDonald’s в Амштеттен-Грайнсфурті десятки людей потрапили до лікарні з нудотою і блювотою. Тригером став норовірус. Філію тимчасово закрито.

За даними районної адміністрації, наразі зареєстровано 50 випадків норовірусу, а за даними Федеральної армії, також були заражені 16 солдатів із місцевих казарм, повідомляє ORF Нижня Австрія. Ресторан було закрито в п’ятницю на генеральне прибирання. “Причини в гігієнічному або продовольчому відділах McDonald’s можна виключити”, – підкреслили в компанії.

За повідомленнями ЗМІ, з вечора середи кілька людей пройшли лікування від нудоти і блювоти в державній лікарні Амштеттена. Вони відвідували один і той самий заклад швидкого харчування. Потім продовольча інспекція перевірила ресторан. “Після негайного розслідування владою було підтверджено, що норовіруси, які передаються безпосередньо від людини до людини, були причиною випадків захворювання в Амштеттені”, – заявив у п’ятницю представник компанії Вільгельм Бальдія, відповідаючи на запитання. Імовірно, людина в ресторані була заражена і, як повідомляється, передала вірус. У неї не обов’язково мають бути симптоми.

Філія знову буде відкрита з суботи.

За даними AGES, норовіруси вважаються однією з найчастіших причин вірусних інфекцій шлунково-кишкового тракту в усьому світі. Вони відповідальні за більшу частину спалахів гострих вірусних діарейних захворювань у громадських установах, таких як школи, лікарні, будинки для людей похилого віку та будинки для людей похилого віку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України