Новини з Австрії

За тиждень в Австрії загинули троє електровелосипедистів

Після трагедії в австрійському Циллерталі, де на Гранатальмі впав і загинув громадянин Чехії, за два дні загинули ще двоє велосипедистів (78 і 64 роки).

Чорна серія розпочалася минулої неділі в Швендау: як повідомлялося, екскурсія електричним велосипедом чеської туристичної групи під керівництвом місцевого гіда закінчилася загибеллю однієї людини та тяжкими травмами інших.

Усього через два дні, у вівторок, у Ландеку відбулася майже така ж драма: група велосипедистів, що складається з 13 осіб, вирушила з гідом до Наудерса велодоріжками, лісовими дорогами та стежками. Проїхавши всього 50 метрів по укатаній кам’янистій стежці, 78-річний чоловік із Німеччини впав з висоти 20 метрів на круто похилій лісовій місцевості. Проведені реанімаційні заходи виявилися безуспішними – чоловік помер на місці події.

У середу в Шварценбаху в окрузі Санкт-Пельтен стався досить дивний нещасний випадок із летальним кінцем. Водій вантажівки доставляв посилку о 13:15, коли він повернувся до машини, щоб закрити платформу. Коли рампу було вже закрито на дві третини, він раптом почув вибух – 64-річний чоловік, як вважають, в’їхав велосипедом у припаркований фургон. Усі заходи щодо порятунку життя були марними.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: ©ZOOM.TIROL

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України