Авторські статті

За сепаратистські заклики політики повинні нести як політичну, так і кримінальну відповідальність

За сепаратистські заклики політики повинні нести як політичну, так і кримінальну відповідальність. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.

“За сепаратистські висловлювання і дії громадяни повинні нести кримінальну відповідальність, зокрема і політики, які закликають до розколу країни. На дострокових парламентських виборах, які, я сподіваюся, відбудуться після президентських, громадяни України зможуть дати оцінку тим чи іншим політичним силам і політикам за результатами їх діяльності”, – зазначив Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання, як змусити сепаратистів на Сході звільнити захоплені будівлі, лідер “УДАРу” підкреслив, що потрібно використовувати всі методи переконання, вести діалог і забезпечити розширення прав місцевих громад, децентралізацію влади і бюджету.

“Ми повинні переконувати і робити все можливе, щоби вирішити конфлікт без силового втручання, але якщо буде агресія з боку тих, хто захопив адмінбудівлі, якщо будуть тривати заклики до розколу України, на цьому потрібно поставити крапку і забезпечити стабільність в Україні усіма законними і адекватними методами”, – підкреслив Віталій Кличко.

Політик також наголосив, що тільки правоохоронці повинні гарантувати захист прав кожного українця, “а не невідомі люди зі зброєю і з незрозумілим минулим”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України