За сепаратистські заклики політики повинні нести як політичну, так і кримінальну відповідальність

За сепаратистські заклики політики повинні нести як політичну, так і кримінальну відповідальність. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко в коментарі журналістам в кулуарах Верховної Ради.

“За сепаратистські висловлювання і дії громадяни повинні нести кримінальну відповідальність, зокрема і політики, які закликають до розколу країни. На дострокових парламентських виборах, які, я сподіваюся, відбудуться після президентських, громадяни України зможуть дати оцінку тим чи іншим політичним силам і політикам за результатами їх діяльності”, – зазначив Віталій Кличко.

Відповідаючи на запитання, як змусити сепаратистів на Сході звільнити захоплені будівлі, лідер “УДАРу” підкреслив, що потрібно використовувати всі методи переконання, вести діалог і забезпечити розширення прав місцевих громад, децентралізацію влади і бюджету.

“Ми повинні переконувати і робити все можливе, щоби вирішити конфлікт без силового втручання, але якщо буде агресія з боку тих, хто захопив адмінбудівлі, якщо будуть тривати заклики до розколу України, на цьому потрібно поставити крапку і забезпечити стабільність в Україні усіма законними і адекватними методами”, – підкреслив Віталій Кличко.

Політик також наголосив, що тільки правоохоронці повинні гарантувати захист прав кожного українця, “а не невідомі люди зі зброєю і з незрозумілим минулим”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh