ЄС|NATOНовини

За рівнем щастя Україна посіла 87 місце у світовому рейтингу

ООН опублікувала звіт World Happiness Report 2013, підготовлений аналітиками Колумбійського університету ( США ). За рівнем щастя Україна посіла 87-е місце з 156 держав, трохи поліпшивши свої показники у порівнянні з минулим роком.

У звіті стверджується, що громадяни є щасливими в тому випадку, якщо політика держав спрямована на поліпшення їх добробуту. Вітчизняні експерти визнають, що українські політики ігнорують цей факт. Як зазначає Коммерсант- Україна, рейтинг World Happiness Report публікується ООН вдруге.

У 2013 році фахівці організації досліджували рівень щастя громадян 156 країн і дійшли висновку , що за останній рік життя покращилося, зокрема, у Латинській Америці і погіршилася на Близькому Сході.

 

При підготовці звіту аналітики використовували дані про рівень ВВП на душу населення, ступеня політичної свободи, корупції та соціального захисту громадян, рівень довіри в суспільстві і щедрість, або, інакше кажучи, готовність людей давати іншим гроші, не розраховуючи на повернення.

Крім цього, тисячі респондентів з кожної країни пропонувалося оцінити свій емоційний стан і рівень життя за шкалою від 0 до 10.

На цей раз сусідами України виявилися Гана ( 86 місце ) і Латвія ( 88- е). Втім, більшість країн СНД обійшли Україну в рейтингу – Росія ( 68 місце), Білорусь ( 66 ), Молдова ( 53 ), Казахстан ( 57), Туркменістан (59), Узбекистан ( 60). Лідируючі позиції в рейтингу зберегли Данія і Норвегія (перше і друге місце відповідно). На третьому місці – Швейцарія, на четвертому – Нідерланди, замикає п’ятірку лідерів Швеція.

Шосту сходинку рейтингу посіла Канада. Фінляндія, яка минулого року входила до трійки лідерів, скотилася на сьому позицію. Крім того, у топ-10 потрапили Австрія, Ісландія і Австралія. Останні 10 позицій ( 147-165 ) зайняли такі держави: Сенегал, Сирія, Коморські острови, Гвінея, Танзанія, Руанда, Бурунді, Центрально -Африканська республіка Бенін і Того.

Gazeta.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.