Новини з Австрії

Населення Відня продовжує зростати

Населення Відня продовжує зростати — за даними департаменту MA 23 (Статистика), на початок 2020 року в місті проживало 1,91 мільйона чоловік. Відзначено невелике збільшення на 14 500 осіб порівняно з попереднім роком. Згідно з прогнозами, позначка у два мільйони може бути пробита в 2027 році.

Приріст за рахунок новонароджених склав близько 2 500 осіб (19 500 народжених і 17 000 померлих), а кількість приїжджих в столицю він був значно вище — 12 000 чоловік. Загальний приріст населення становив 0,7 відсотка.

У минулому році більшість нових жителів прибули з самої Австрії, Румунії та Німеччини. Цікаво, що міграційний баланс з Туреччини скоротився – на 300 осіб більше людей емігрувало, ніж мігрувало. З 2500 мігрантами з Сирії, Афганістану, Іраку та Ірану в цьому році зростання знизився до рівня 2012 року.

Статистики відзначили ще одну цікаву деталь: після приєднання Австрії до Німецького Рейху в 1939 році відбувся «бебі-бум». Як наслідок, у даний час спостерігається явне збільшення людей у віці старше 80 років — на дев’ять відсотків.

Зростання населення по районах дуже різне: на околицях, таких як Деблінгу, Лізингу або Донауштадті, є явний плюс за рахунок нового житлового будівництва. Населення центру, з іншого боку, скорочується.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.