Населення Відня продовжує зростати

Населення Відня продовжує зростати — за даними департаменту MA 23 (Статистика), на початок 2020 року в місті проживало 1,91 мільйона чоловік. Відзначено невелике збільшення на 14 500 осіб порівняно з попереднім роком. Згідно з прогнозами, позначка у два мільйони може бути пробита в 2027 році.

Приріст за рахунок новонароджених склав близько 2 500 осіб (19 500 народжених і 17 000 померлих), а кількість приїжджих в столицю він був значно вище — 12 000 чоловік. Загальний приріст населення становив 0,7 відсотка.

У минулому році більшість нових жителів прибули з самої Австрії, Румунії та Німеччини. Цікаво, що міграційний баланс з Туреччини скоротився – на 300 осіб більше людей емігрувало, ніж мігрувало. З 2500 мігрантами з Сирії, Афганістану, Іраку та Ірану в цьому році зростання знизився до рівня 2012 року.

Статистики відзначили ще одну цікаву деталь: після приєднання Австрії до Німецького Рейху в 1939 році відбувся «бебі-бум». Як наслідок, у даний час спостерігається явне збільшення людей у віці старше 80 років — на дев’ять відсотків.

Зростання населення по районах дуже різне: на околицях, таких як Деблінгу, Лізингу або Донауштадті, є явний плюс за рахунок нового житлового будівництва. Населення центру, з іншого боку, скорочується.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh