Діаспора

За порушення карантину в Італії вводять штраф – від 400 до 3000 євро

Прем’єр міністр Італії Джюзеппе Конте провів прес-конференцію після засідання Кабміну, яке відбулося сьогодні у вівторок, 24 березня, на якій прем’єр роз’яснив журналістам новий указ уряду.

Повідомляє Голос українською з посиланням на місцеве видання Legoo.

«Ми схвалили прийняття закону, який також реорганізує дисципліну заходів, які ми приймаємо у цій надзвичайній ситуації. Наші пропозиції не передбачали надзвичайних методів подібного типу, – каже прем’єр. – Цим законопроектом ми регламентували відносини між діяльністю уряду та парламенту більш чітко та більш прозоро. Ми очікуємо, що будь-яка ініціатива буде направлена ​​президентам палат і я звітую кожні 15 днів ». “Ми – продовжує Конте – також лінійно регулювали взаємозв’язок між втручаннями уряду та регіонів, президенти автономних областей та провінцій також можуть приймати обмежувальні заходи, і у найважчих випадках, очевидно, координаційна функція уряду залишається”.

Найбільш релевантним аспектом є введення грошової санкції – мінімуму від 400 до максимуму 3000 євро – для тих, хто порушує правила боротьби з епідемією через порушення обмежень, встановлених урядом Італії останніми днями.

Тоді прем’єр міністр Італії Конте уточнив, що наприкінці січня з дати першого положення про коронавірус надзвичайна ситуація була оголошена до 31 липня 2020 року, але ні в якому разі не сказано, що обмежувальні заходи, розроблені в ці дні, дійсно вийдуть за рамки термінів указів і до кінця липня. Це тому, що в першій половиною дня, коли розповсюджувалися перші проекти указу, деякі громадяни в соціальних мережах подумали і написали, що обмежувальні заходи будуть продовжені ще на чотири місяці.

Нагадаємо : В Італії кількість хворих на коронавірус відновила різке зростання

Це його слова: «Була дискусія щодо того, що надзвичайна ситуація була б продовжена до 31 липня 2020 року: нічого правдивого, абсолютно ні. Наприкінці січня ми затвердили національний надзвичайний стан, через мить після того, як ВООЗ визначила надзвичайну ситуацію щодо глобальної епідемії. Надзвичайну ситуацію оголосили до 31 липня. Це не означає, що обмежувальні заходи будуть продовжені до 31 липня ”

Конте виключає можливість забастовок, але його позиція щодо страйків, оголошених в ці дні, зрозуміла: «Сподіваюся, страйків взагалі не буде. На цьому етапі країна не може собі цього дозволити, це стосується і заправників ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України