Новини з Австрії

За останні кілька днів Австрія стала “чемпіоном Європи з вакцинації”

Нині в Австрії налічується 173 541 активний випадок коронавірусу (неділя). Кількість хворих на 100 000 населення – 1 102,4. Одужало 870 787. У лікарнях перебуває 2 958 осіб, 533 з них — у палатах інтенсивної допомоги (зайнято 25%). Число смертей від коронавірусу склало 11606. Вакцинувалося 6223037 осіб (69,67% всього населення). 65,96 має повний захист.

З півночі неділі було введено ще один жорсткий локдаун по всій Австрії з обмеженнями на вихід та контакти для вакцинованих та нещеплених людей

За словами міністра охорони здоров’я Вольфганга Мюкштейна (Зелені), цей метод необхідний для того, щоб знову взяти під контроль драматичну ситуацію із зараженнями. За останні кілька днів Австрія стала “чемпіоном Європи з вакцинації” – щодня вакцинуються від 70 000 до 80 000 осіб, тому незабаром буде досягнутий дуже високий рівень вакцинації.

Експерти вважають, що “екстренний локдаун перед Різдвом” коштуватиме вітчизняній економіці приблизно мільярд євро за кожен тиждень

Проблеми особливо великі у сфері громадського харчування та роздрібної торгівлі. Грунтуючись на досвіді аналогічного локдауну в листопаді 2020 року, експерт Wifo Йозеф Баумгартнер очікує, що “у листопаді обсяг виробництва впаде на 800 мільйонів євро. У два тижні грудня до 13 грудня ефект буде ще сильніший через обмеження різдвяного бізнесу і повинен становити по мільярду в тиждень”. Аналогічним чином оцінює Клаус Вейєрштрас з IHS. Загалом збитки становитимуть близько трьох мільярдів євро. Тим не менш, це все ж таки менше зло, ніж повний провал зимового сезону в туризмі. У листопаді 800 мільйонів євро, у грудні ще за мільярд євро на тиждень. Туризм втрачає два із шести найважливіших тижнів.

У неділю вдень тисячі людей зібралися в Лінці на мітинг партії MFG, яка виступає з критикою вакцинації. Спочатку було зареєстровано 600 учасників. Однак, за даними поліції, прийшло близько 5 тисяч людей. MFG зажадала на мітингу “НЕМАЄ обов’язкової вакцинації і немає правил 3G/2G/1G”. Демонстрація протесту проти нових заходів CoV також відбулася в неділю вдень у Брегенці. Близько 5 000 учасників зібралися о 13:00 на Банхофштрассе та пройшли до фестивальної зали у гавань Брегенця. Понад 1 300 людей знову вийшли на демонстрацію в неділю вдень у Зальцбурзі проти політичних заходів CoV, локдауну та майбутньої обов’язкової вакцинації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України