Економіка

За минулу добу в Україні відновлено електропостачання близько 33,1 тисячам споживачів

Зокрема, у Київській області – 12,1 тисячам споживачів, Миколаївській – 10,1 тисячам, Харківській – 5 тисячам, Запорізькій – 4,1 тисячам, Донецькій – 1,8 тисячі споживачів.

Газопостачання відновлено майже 14 тисячам споживачів.

Українські енергетики докладають максимальні зусилля, щоб оперативно повернути енергопостачання українським громадянам.

Проте у деяких районах аварійно-відновлювальні роботи ускладнені або унеможливлені через активізацію бойових дій та виникнення нових пошкоджень.

Станом на 19 квітня в Україні залишаються знеструмленими близько 847 населених пунктів, загалом близько 760,2 тисяч споживачів. Зокрема в Донецькій області – понад 276 тисяч споживачів, Харківській – 204 тисячі, Луганській – 108 тисяч, Київській – 80,8 тисяч споживачів.

Без газопостачання залишаються понад 244 тисячі абонентів. Найбільш складна ситуація із газопостачанням спостерігається в Запорізькій, Київській, Чернігівській, Сумській, Миколаївській та Харківській областях.

◾️Електроенергія:
Енергосистема України продовжує стабільно працювати паралельно з мережею ENTSO-E. Впродовж останніх днів рівень споживання показав деяке зростання, що можна пов’язати із похолоданням та збільшенням числа підключених споживачів на звільнених територіях.

◾️Атомна генерація:
Всі діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію. Сумарна поточна потужність енергоблоків забезпечує необхідні обсяги електроенергії для потреб країни.
Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках атомних станцій і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

◾️Газотранспортна система:
Оператор ГТС України продовжує забезпечувати транспортування газу для потреб українських споживачів – промисловості, установ, домогосподарств, підприємств електроенергетики.

◾️Гідроенергетика:
Всі ГЕС та ГАЕС, що входять до структури Укргідроенерго, працюють згідно диспетчерського графіку та виконують свої зобов’язання щодо регулювання частоти і потужності енергосистеми країни.

Міністерство енергетики України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.