Війна РФ проти України

За минулу добу підрозділами ДСНС, що входять до складу Об’єднаних сил здійснено 53 виїзди на ліквідацію наслідків бойових дій

За минулу добу підрозділами ДСНС, що входять до складу Об’єднаних сил здійснено 53 виїзди на ліквідацію наслідків бойових дій. Ліквідовано 6 пожеж.

Здійснено 15 виїздів для надання допомоги населенню. Врятовано 8 осіб, 4 особи отримали травми, виявлено 1 загиблу людину, евакуйовано 72 особи, Загалом, було залучено 21 одиниця техніки та 92 осіб особового складу.
Відпрацьовано 32 заявки населення, щодо обстеження відкритих територій та приватних житлових, багатоквартирних будинків на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів.
Зокрема:
– двома групами піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Донецькій області
23 рази за заявками населення було здійснено обстеження території на площі
0,71 га та вилучено 34 вибухонебезпечних предмети в населеному пункті ПОКРОВСЬК.
– групою піротехнічних робіт ГУ ДСНС України у Луганській області 9 разів за заявками населення проведено обстеження приватних житлових та багатоквартирних будинків на виявлення вибухонебезпечних предметів в
населеному пункті СЄВЄРОДОНЕЦЬК.
На даний час:
– перебито газопровід у населеному пункті ЛИСИЧАНСЬК.
– пошкоджено газопровід низького тиску у населеному пункті ТОРЕЦЬК, внаслідок чого припинено газопостачання до 2 котелень, 2 лікувальних закладів та 55 житлових будинків.
– пошкоджено газопровід та лінію електропередач у населеному пункті КРЕМІННА. Наслідки події встановлюються;
– зруйновано ділянку залізничного полотна в районі переїзду
населеного пункту РУБІЖНЕ;
– пошкоджено газопровід до житлового будинку у населеному пункті
ПОПАСНА.
Евакуація населення:
Протягом доби 6 березня 2022 року евакуйовано близько 500 осіб з населених пунктів Донецької та 1570 осіб з Луганської областей до безпечних районів.
В період з 24.02.2022 року евакуйовано з населених пунктів Луганської області близько 6500 осіб та з населених пунктів Донецької області близько 3200 осіб.
На відео – результати злочинного обстрілу російськими окупантами міста Краматорськ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України