Авторські статтіТехно

За комп’ютерну модель робота для польотів на Марс NASA заплатить 1 мільйон доларів

У NASA оголосили конкурс на створення моделі робота, який буде відправлений на Марс. Переможцю заявки буде надана премія в розмірі 1 мільйона доларів США.

Мабуть політ живої людини на Марс відкладається. Незважаючи на безліч минулих заяв Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору, все ж варто відзначити, що мета польоту людини на Марс залишається примарною і, поки, недосяжною. Дати все переносяться, і тепер Червона планета не прийме людину ще до 2030 року.

У той час проводитися конкурс. Його мета – знайти механізми, які могли б працювати у відкритому космосі. Варто відзначити, що ніяка робототехніка не може функціонувати поза межами планети. Із-за низьких температур і тиску виходять з ладу навіть найдосконаліші роботи.

В цьому плані NASA сподівається на щось зовсім нове. Якщо подібний робот буде і справді винайдений, це стане справжнім проривом у сучасній космології. Тому ціна питання настільки велика. Всього лише за комп’ютерну модель робота винахідник отримає мільйон доларів.

Головна мета винаходу – можливість роботіа виконувати небезпечні і складні завдання, які будуть життєво важливими для астронавтів. Це означає, що пропонується створити таких собі комп’ютерних напарників, які можуть виконати будь-яку роботу, не турбуючись при цьому про свою безпеку, а маючи на увазі лише безпеку людини.

16 серпня розпочалася реєстрація на конкурс. Переможці будуть змагатися між собою протягом півроку, в період з січня по червень 2017 року. Автор кращого винаходу отримає свій приз вже в кінці червня 2017 року. У конкурсі немає національних рамок. Взяти участь може хто завгодно, будь-який житель будь-якої країни Світу.

Перед відправкою людини на Марс туди будуть вислані дослідницькі апарати, які нададуть вченим необхідні дані. Саме ці апарати також допоможуть протестувати вибраний фахівцями винахід.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

thirteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.