За комп’ютерну модель робота для польотів на Марс NASA заплатить 1 мільйон доларів

У NASA оголосили конкурс на створення моделі робота, який буде відправлений на Марс. Переможцю заявки буде надана премія в розмірі 1 мільйона доларів США.

Мабуть політ живої людини на Марс відкладається. Незважаючи на безліч минулих заяв Національного управління США з аеронавтики і дослідження космічного простору, все ж варто відзначити, що мета польоту людини на Марс залишається примарною і, поки, недосяжною. Дати все переносяться, і тепер Червона планета не прийме людину ще до 2030 року.

У той час проводитися конкурс. Його мета – знайти механізми, які могли б працювати у відкритому космосі. Варто відзначити, що ніяка робототехніка не може функціонувати поза межами планети. Із-за низьких температур і тиску виходять з ладу навіть найдосконаліші роботи.

В цьому плані NASA сподівається на щось зовсім нове. Якщо подібний робот буде і справді винайдений, це стане справжнім проривом у сучасній космології. Тому ціна питання настільки велика. Всього лише за комп’ютерну модель робота винахідник отримає мільйон доларів.

Головна мета винаходу – можливість роботіа виконувати небезпечні і складні завдання, які будуть життєво важливими для астронавтів. Це означає, що пропонується створити таких собі комп’ютерних напарників, які можуть виконати будь-яку роботу, не турбуючись при цьому про свою безпеку, а маючи на увазі лише безпеку людини.

16 серпня розпочалася реєстрація на конкурс. Переможці будуть змагатися між собою протягом півроку, в період з січня по червень 2017 року. Автор кращого винаходу отримає свій приз вже в кінці червня 2017 року. У конкурсі немає національних рамок. Взяти участь може хто завгодно, будь-який житель будь-якої країни Світу.

Перед відправкою людини на Марс туди будуть вислані дослідницькі апарати, які нададуть вченим необхідні дані. Саме ці апарати також допоможуть протестувати вибраний фахівцями винахід.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh