Право

За матеріалами Офісу Генерального прокурора викрито керівників регіональної податкової служби (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

13 січня 2020 року на основі матеріалів Офісу Генерального прокурора детективами НАБУ викрито виконувача обов’язків начальника Головного управління Державної податкової служби та виконувача обов’язків першого заступника начальника ГУ ДПС однієї з областей на пропозиції та наданні 25 тис дол США неправомірної вигоди керівнику структурного підрозділу регіональної прокуратури.

Вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

За версією слідства, посадовці регіональної ДПС запропонували керівнику структурного підрозділу прокуратури цього ж регіону щомісячно надавати неправомірну вигоду у 25 тис дол США. У відповідь він мав не перешкоджати протиправній діяльності співробітників ДПС, пов’язаній із отриманням неправомірної вигоди від підприємців, та не притягувати податківців до відповідальності.

Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу. Слідство встановлює інших осіб, причетних до вчинення злочину.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України