Авторські статті

За кожну краплю крові владні “гопники” відповідатимуть сторицею

Незважаючи на залякування, ми будемо продовжувати боротьбу. Нас не залякати і не зламати. Не на тих натрапили. Так 3 січня 2013 року прокоментував побиття своїх побратимів народного депутата Андрія Іллєнка та адвоката Сидіра Кизіна народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Руслан Зелик.

Націоналіст повідомив, що одразу ж по тому, як почув про побиття побратимів, з багатьма свободівцями підійшли до Шевченківського райвідділу міліції в Києві.
“Крім Андрія та Сидора, інформацію про те, де і в який час будуть перебувати свободівці, знав лише слідчий, який і викликав їх на допит. Хлопці вийшли з відділку, а на них наскочили невідомі, які знали, кого битимуть. Лише нерозумний не побачить у цьому закономірности”, – наголосив Руслан Зелик.

За його словами, випадок, коли на народного депутата та його адвоката вчиняється напад поруч із міліційним відділом, яскраво свідчить про злочинну суть режиму, який охороняється бандитами в погонах.

“Вони самі бояться, через такі дії ховають свій страх. Це типова психологія типового “гопника”. На жаль, нині в країні владу захопили саме “гопники”. Але їм варто пам’ятати, що за кожну краплю крові вони відповідатимуть сторицею. Прощення не буде нікому”, – підкреслив націоналіст.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України