Діаспора

За яких умов можна обміняти українські посвідчення водія в Італії

Умови необхідні для подачі заяви на конвертування українських посвідчень водія.

Україна та Італія підписали Угоду про взаємне визнання водійських прав, яка вступила в дію 30 травня 2016 року та буде дійсною до 29 травня 2021 року (Circolare Prot. n° 11645 del 18 maggio 2016)

Згідно статті. 136 C.d.S. запросити перетворення водійського посвідчення тільки ті, володів ним до отримання резиденції в Італії.

Конвертацію можна здійснити без складання іспитів, лише особи, що мають резиденцію в Італії менше чотирьох років на момент подачі заявки. Ті, хто проживає в Італії  більше як чотирьох років, можуть отримати італійські посвідчення водія  по конвертації, тільки після успішного проходження іспиту.

Конвертувати можна лише водійські посвідчення, зразки яких додаються до Угоди.

Неможливо конвертувати дублікати, отримані для заміни посвідчень водія, зразки яких не конвертуються в Італії.

Видача італійського документа буде здійснюватися після позитивної відповіді компетентних органів України на запит міністерства інфраструктури і транспорту Італії.

Читайте також: Документи, потрібні для конвертування українських посвідчень водія в Італії

Особи, які мають право подати заяву:

– Зацікавлений, за наявності дійсного документ, що засвідчує особу;

– Делегована особа, за наявності дійсного документ, що засвідчує особу, а також письмового доручення на звичайному папері, підписаного власником та ксерокопією дійсного документа, що посвідчує особу делегуючого; Доручення слід представляти як під час подачі документів, так і під час отримання готового посвідчення водія.

– Автошкола або представництво автомобільних консультацій, за наявності документа, що посвідчує особу дійсного делегуючого.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.