Авторські статтіНовини

За два роки штат співробітників Samsung у Китаї скоротився в 13 разів

Компанія Samsung Electronics за останні два роки скоротила штат своїх співробітників в Китаї більше ніж у 13 разів. Південнокорейський гігант днями оприлюднив звіт по соціально-відповідальному розвитку, з якого корейські ЗМІ і почерпнули цю інформацію.

До 2013 року Samsung практично окупував ринок смартфонів у Китаї, компанія лідирувала з продажу з великим відривом від конкурентів. При цьому на китайських підприємствах Samsung працювало 60 тисяч співробітників. Але вже через два роки китайців, що працюють на південнокорейського гіганта, залишилося всього 4,5 тисячі.

Пояснюється це стрімким падінням попиту на смартфони Samsung. Статус лідера компанія втратила давно, а в найближчій перспективи може навіть вилетіти з першої п’ятірки. Китайські виробники мобільних пристроїв Huawei, Oppo і Vivo потіснили конкурента, на підході ще ряд активно розвиваючихся компаній.

Доходи Samsung у Китаї впали з 40,1, трильйона вон (34,9 мільярдів доларів в рік, це показник 2013 року) до 31 трильйона вон в 2015 році.

До речі, звільняє своїх співробітників Samsung не тільки в Китаї, але і у себе на батьківщині. У минулому році в Південній Кореї були ліквідовані 2,5 тисячі робочих місць. А в Європі і Латинській Америці штат сумарно скоротили на шість тисяч осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України