Авторські статті

За чотири роки Янукович і Табачник закрили 557 шкіл

Таку відповідь я отримав на своє звернення щодо надання інформації стосовно загальноосвітніх навчальних закладів, які були ліквідовані у період з 2010 по 2013 роки.

У 2010 році – 115; у 2011 році – 213; у 2012 році – 78; у 2013 році – 153. Причиною закриття шкіл є відсутність учнівських контингентів. Саме цей показник є однією з ознак попередньої влади, яка працювала проти власного народу.

Не думаю, що хоч колись за історію України був такий страшний період, коли за 4 роки було закрито 500 шкіл. Тож, як бачимо, влада робила все можливе, щоб ускладнити життя громадян і віддалити їх від освіти. Значно легше закрити школу, ніж її потім відкрити.

Олександр БРИГИНЕЦЬ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

6 коментарів

  1. Є в Закарпатті містечко – СВАЛЯВА. Гарне, мальовниче. Навкруги ліси та гори. Колись це була курортно-санаторна зона всесоюзного масштабу.
    Зараз все зкуплено місцевими царьками народними депутатами від ПР та Батьківшина – В. Балогою, О.Кеменяшом (Камиш),та ін. Так от, в місті не має ні одного книжного магазина, міська бібліотеа жалюгідна. А в приміських селах навіть немає сільських бібліотек (Драчино). Але зато майже на кожному кроці є кафе, бари та ресторанчики з сумнівною репутацією.

  2. есть ли данные по областям? я живу в Мариуполе. собирались на районе закрыть одну из 6 школ, но родительские комитеты отстояли, а спустя год или два наполняемость в классах опять пришла в норму. мне известно, что закрыли школу в пригороде, село, кажется называется Пищевик, не буду обманывать- помню не точно, но там вымирающее село. А в 3-5 километрах село Павлополь, с асфальтированными дорогами, водопроводом(правда для полива),школой, детсадом, ФАПом,магазинами и даже кафетерий был какой-никакой, на Мариуполь автобусы ходят каждые 45 минут. так вот школьный автобус(безплатный) из Павлополя ездил
    за детками в этот пищевик(а детей там было 5 человек разных возрастов).

  3. ну и содержать школу ради 1-5 учеников тоже не совсем “по-хозяйски”. посмотрим, сколько “новая власть” откроет новых школ. уверен на все 100%, что школы и дальше будут закрывать

  4. А сколько закрытых больниц и районных поликлиник.А уничтожение мед образования.

  5. К своему посту выше, я хотел сказать, что еще закрывались и больницы повсеместно.

  6. Вот это и есть настоящий геноцид народа Украины, прибавте сюда еще повсеместное закрытие школ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.