За чотири роки Янукович і Табачник закрили 557 шкіл

Таку відповідь я отримав на своє звернення щодо надання інформації стосовно загальноосвітніх навчальних закладів, які були ліквідовані у період з 2010 по 2013 роки.

У 2010 році – 115; у 2011 році – 213; у 2012 році – 78; у 2013 році – 153. Причиною закриття шкіл є відсутність учнівських контингентів. Саме цей показник є однією з ознак попередньої влади, яка працювала проти власного народу.

Не думаю, що хоч колись за історію України був такий страшний період, коли за 4 роки було закрито 500 шкіл. Тож, як бачимо, влада робила все можливе, щоб ускладнити життя громадян і віддалити їх від освіти. Значно легше закрити школу, ніж її потім відкрити.

Олександр БРИГИНЕЦЬ

Comments

0 comments

6 коментарів

 1. Є в Закарпатті містечко – СВАЛЯВА. Гарне, мальовниче. Навкруги ліси та гори. Колись це була курортно-санаторна зона всесоюзного масштабу.
  Зараз все зкуплено місцевими царьками народними депутатами від ПР та Батьківшина – В. Балогою, О.Кеменяшом (Камиш),та ін. Так от, в місті не має ні одного книжного магазина, міська бібліотеа жалюгідна. А в приміських селах навіть немає сільських бібліотек (Драчино). Але зато майже на кожному кроці є кафе, бари та ресторанчики з сумнівною репутацією.

 2. Валентин

  есть ли данные по областям? я живу в Мариуполе. собирались на районе закрыть одну из 6 школ, но родительские комитеты отстояли, а спустя год или два наполняемость в классах опять пришла в норму. мне известно, что закрыли школу в пригороде, село, кажется называется Пищевик, не буду обманывать- помню не точно, но там вымирающее село. А в 3-5 километрах село Павлополь, с асфальтированными дорогами, водопроводом(правда для полива),школой, детсадом, ФАПом,магазинами и даже кафетерий был какой-никакой, на Мариуполь автобусы ходят каждые 45 минут. так вот школьный автобус(безплатный) из Павлополя ездил
  за детками в этот пищевик(а детей там было 5 человек разных возрастов).

 3. ну и содержать школу ради 1-5 учеников тоже не совсем “по-хозяйски”. посмотрим, сколько “новая власть” откроет новых школ. уверен на все 100%, что школы и дальше будут закрывать

 4. А сколько закрытых больниц и районных поликлиник.А уничтожение мед образования.

 5. К своему посту выше, я хотел сказать, что еще закрывались и больницы повсеместно.

 6. Вот это и есть настоящий геноцид народа Украины, прибавте сюда еще повсеместное закрытие школ.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh