За 5 років Миколаївський бронетанковий завод передав українському війську понад 400 відновлених бойових машин

За роки війни «Миколаївський бронетанковий завод» передав українському війську понад 400 відновлених, відремонтованих та модернізованих бойових машин, які й зараз використовуються підрозділами Збройних Сил України в районі проведення ООС.

Про це повідомляє Армія Inform.

На початку 2014 року «Миколаївський бронетанковий завод» перебував на межі банкрутства. Сьогодні завод посідає важливе місце в обороноздатності нашої держави. Підприємство належить до бронетанкового кластеру ДК «Укроборонпром», яке спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації бойових машин, зокрема БРДМ-2, БТР-70 та БТР-80.

Наразі ДП «Миколаївський бронетанковий завод» завантажено виконанням Державного оборонного замовлення, у рамках якого підприємство проводить роботи з відновлення та модернізації БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина). Ці бронемашини отримають сучасні цифрові радіостанції та навігаційну апаратуру українського виробництва, а також інше нове оснащення. Наприклад, БРДМ-2 знаходяться на озброєнні Збройних Сил України та призначені для ведення розвідки, супроводження конвоїв, а також слугують для розміщення спеціального озброєння. Машини мають підвищену прохідність, можуть долати водні перешкоди, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами.

Повний цикл відновлення та модернізації БРДМ-2 триває 21 добу. Під час робіт фахівці заводу проводять цілий комплекс заходів із відновлення бронемашин, під час яких замінюються всі вузли та агрегати, які не відповідають визначеним технічним характеристикам, а також встановлюється нове обладнання. Після цього машини проходять всебічну перевірку всіх систем під час декількох етапів випробувань у присутності самих військових. Все це дозволяє українським військовим ефективніше застосовувати цю машину.

Також ДП «Миколаївський бронетанковий завод» наразі сконцентрований на постачанні українському війську БТР-70Ді. Ці бойові машини оснащуються новими сучасними дизельними моторами виробництва однієї з країн НАТО. Це дозволяє підвищити надійність бронетранспортера, його ходові та експлуатаційні характеристики. Цикл, так би мовити, реставрації та модернізації БТР-70, триває 28 діб.

Окрім того, підприємство розробило ряд модифікацій бронемашин, наприклад, командно-штабну машину БТР-70Ді-02 «Світязь», яка була створена у рамках побудови Єдиної автоматизованої системи управління Збройними Силами України та знаходиться на озброєнні української армії.

Миколаївський бронетанковий завод заснований в 1948 році, як бронетанкова ремонтна майстерня. Виконував капітальний ремонт танків ІС-2, ІС-3, Т-34, Т-55, САУ-76, бронетранспортерів БТР-40, БТР-152, БТР-60ПБ, БТР-70, БТР-80, розвідувально-дозорних машин БРДМ, виготовляв аварійно-транспортні машини на базі БТР-70.
В 2008—2014 роках рівень завантаження підприємства був недостатнім і на початку 2014 року завод готували до процедури банкрутства.
Станом на середину жовтня 2014 завод почав працювати в три зміни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh